Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ne Yapmam Gerekli?

Merhabalar, 2.5 senelik bir ilişkim var ve standart bir ilişki gibi bizimde sorunlarımız var bu ilişkide. Sorun şu; kız arkadaşımın 3 senedir kuzeni yaşadığımız şehire geliyor. Kuzeni geldiği zaman değişiyor, beni unutuyor. Yapmayacağı davranışları yapmaya başlıyor. Geçen sene bu konudan ayrılmıştık yine aynı durumdayız. Kavgalıyız nedenini sorduğum zaman ise bilmiyorum sen söylemesen fark etmeyecektim bile diyor.

Kanka bence bisey yap yoksa o sana yapicak kiza git ve guler yuzlu ve rabatca senden ayriliyorum de yuz yuze sonra baska kizlarla kuzenlerinle(kiz felan) fotograf cekin takil hayatini yasa kasilma ve ona dusman kesilme her gordugunde her mesajinda dostun gibi yaz kizi gormezden gelme yasadiklarinizi gormezden gel kiz kolen olacak olmassada bosver sana kizmi yok xd

Telefonun yarisi kirik , telefonla yaziyorum kör olanlar kusura bakmasın yazımı atliyabilirsiniz.

Kanka bence bisey yap yoksa o sana yapicak kiza git ve guler yuzlu ve rabatca senden ayriliyorum de yuz yuze sonra baska kizlarla kuzenlerinle(kiz felan) fotograf cekin takil hayatini yasa kasilma ve ona dusman kesilme her gordugunde her mesajinda dostun gibi yaz kizi gormezden gelme yasadiklarinizi gormezden gel kiz kolen olacak olmassada bosver sana kizmi yok xd
D

Dostum ya artık ayrılmak istemiyorum bir taraftan ancak bir taraftansa ayrılmak istiyorum. Çok şey paylaştık, çok şey yaşadık.

Noral aglar ask yok cikar iliskisi gibi konularda bilgi sahibi ol bence arastir biraz senin su anda yaptigin tek sey sirf bir yemege 50 tl gibi bir yatirim yaptigin icin şişsende patlasanda o yekegi bitirmeye calışmak ama unutka yarım saat sonra o yekegin tadi agzindan kaybolucak sense karin agrilari cekeceksin o yuzden yemegi sadece doydugunda birak gitsin ÖFFFFF NE ORNEK VERDIM BEEE

Dostum ya artık ayrılmak istemiyorum bir taraftan ancak bir taraftansa ayrılmak istiyorum. Çok şey paylaştık, çok şey yaşadık.

Aslında detayını bilmediğimiz için yorum yapmayacaktım fakat bu mesajınızdan ötürü kendimi tutamadım.
O kadar çok şey yaşadık, giden bunca zaman ne olacak kafasından bütün erkeklerin kurtulması gerekiyor. Hatta kızların da kurtulması gerekiyor.
Genelde evli olanlarda rastlarsınız. Adam kadını dövüyordur veya şiddetli geçimsizlik vardır. Boşan dersiniz boşanmazlar. Sebebini sorduğunuzda. Bunca yıllık evliyiz yaşanan bunca şey ne olacak?

Yahu tamam ama bunca yıllık evli olmanız ters giden bir şeyler olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Yani problemler var. Kaç yaşınızda olursanız kaç yıldır tanışıyor olursanız olun problem varsa var demektir.

Çözüm yoluna gidersiniz, karşı tarafla paylaşırsın bu durumu. Anlayışla karşılar kendisi hata ettiğini anlarsa sorun çözülür. Ha karşı taraf böyle bir durumun olduğunun bile farkında değilim diyorsa vardır bir sıkıntı.

Belki kuzeni senin hatunun eski sevgililerinden bahsediyordur, belki kuzeni kendi sevgilisinden bahsediyordur. Seni onlarla kıyaslama yoluna giriliyorsa ve yetersiz görülüyorsan bu durum olağan.

Her halükarda problem var. Bu nedenle durumu tekrardan paylaş. Eğer yine de o bu konuda ısrarcıysa tavrını ortaya koy.

Yorumu yazarken tedirginim. Kuruntu yapıyor da olabilirsin.

Bu nedenle önce detaylıca görüş bize bahsettiğin gibi kıza da bahset. Baktın olmadı ayrılmak istediğini söyle.

Henüz hayatının baharındasın ve yazık ettirme kendine.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8