Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Neden Erkekler P.rnoyu kadınlardan daha çok severler?

Katılım
18 Mayıs 2018
Mesajlar
223
Tepkime puanı
184
Yaş
21
Şehir
Antalya
Erkekler genelde görsel imgeler ile uyarılırlar;kadınlar için p.rno grafiğin değeri nedir?
Ender değişiklik gösteren aşk romanları.
Ancak aşk romanlarında kadınları tahrik eden şey azgın erkeklerin ya da uçuk cinse ilişkilerin detaylı anlatımları değildir "Aşk romanlarında seks,erkek vücudunun detaylı bir anlatımı değil, kadın kahramanın ona yapılan şeylere özellikle dokunsa hamilelere verdiği duygusal tepkiler ile ifade edilir.

İşin özeti, kadınlar duygusal tepkilerle tahrik olurlar ve bunların anahtar sözcükler ve dokunuşlardır. Dolayısıyla uzman bir gönül çelen olmak için, dil ve kadın vucudu konusunda uzman olmak zorundasınız.

Heteroseksüel kadın ve erkeklerle yapılan bir diğer çalışmaya göre kadınlar daha çok heteroseksüel çiftler karşısında tahrik olurken erkekler daha çok grup seks karşısında tahrik olmaktadırlar. Öte yandan her iki grup da lezbiyen çift karşısında tahrik olurken yine iki grup da erkeklerin cinsel ilişkisi karşısında tahrik olmazlar. Yani siz bir kadını KARIN KASLARININ VEYA CİNSEL ORGANINIZIN FOTOĞRAFI İLE TAHRİK EDEBİLECEĞİNİ SANAN ERKEKLER DENESENİZ BİR DAHA DÜŞÜNÜN.


Kaynak:Oyunun Kuralları sayfa 150-151
 

Kasrqaa

Süper Moderatör
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
814
Tepkime puanı
2,312
Şehir
Eskişehir
Kitap baya hoşuma gitti :D hele temsil sistemlerini felan eklemiş. Benim özel bölgede ''nasıl analiz edilir'' konumdaki şeyler için bile tüyolar var. Ben o tüyoları bilmiyordum bak :D Nlp ye değinmiş kitap o çok hoşuma gitti :D
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst