Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Neden Hala %53 Kısım Akp'ye Oy Vermektedir?

Yapılan Oyunları vs. Yazabilirim?

• Yaz

Kullanılan: 21 75.0%
  • Yazma

Kullanılan: 7 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    28

Versay

Forumdan Uzaklaştırıldı
Basit.
Nasrettin Hocanın Bir Fıkrası Vardır.
Adamın Biri Evi Küçük Diye Şikayet Ediyormuş.
Nasrettin Hocaya Danışmış.
+ Hoca Benim Ev Çok Küçük Ne Yapayım
- 1 Ay Boyunca Evinde Eşek, At , İnekle Yat Demiş.
+ Hoca Hoca Sen Ne Diyorsun, Ben Küçük Diyorum Sen Eve Hayvan Sok Diyorsun.
- Var Bildiğimiz Sen Yap
1 Ay sonra...
Hocanın yanına Gelmiş Adam "Hoca 1 ay kaldım ev daha kötü oldu demiş Şimdi Ne Yapayım?
+Hoca "Şimdi O Hayvanların Hepsini Evden Çıkar 1 Hafta Sonra Tekrar Gel.
1 Hafta Sonra...
Hoca Hoca Çok Teşekkürler ALLAH SENDEN RAZI OLSUN HALBUKİ BİZİM EV ÇOK GENİŞMİŞ SAYENDE ÖĞRENDİM HOCAM ÇOK SAĞOL DEMİŞ

Bizim ülke çok yokluk çekti, zorluk çekti bu doğru. Akp hükümeti Yoklukta Olan Türkiye'ye Azıcık Hizmet Vermiştir. Bunu Gören Halk Akp'yi Övüp Övüp Bitirememektedir. 17 Senede de Muhaliflerin TERORİST olduğunu manipüle etmiş. Halkada hizmeti ucundan koklatmıştır. Yokluk İçindeki Halk Daha Fazlasını İstemek Yerine Elinde Olanla Yetinmeye Çalışmıştır. Diğer Ülkelerle Kıyaslamak Yerine Geçmişte Takılıp, Ülkesinin Geçmişe Döneceğinden Korkup Bugün %53'lük Yaşlı, Öğrenmeye kendini kapatmış, Dini Bilimin önünde tutan, Kulanılmayı seven, Harap olmayı seven, Ezilmeyi Seven, Hakkının Yenilmesini Seven, Etrafında Olup Bittiğine Bakmayan ÇOĞUNLUK kısım Akp'ye Oy vermiştir.

Yani Akp İnsanların İlkel Beyin İhtiyaçlarını Elinde Tutup, İnsanlara Ucundan Koklatmıştır. Halkta Gerçeği Ayıtmak Yerine Rol Yapmaya Devam Etmiştir...

Akpli değilim ama erdoğan gittiği zaman kılıçdaroğlu mu gelsin yoksa muharrem ince mi?

İkisi de dava adamı değil bu yüzden de olabilir

Akpli değilim ama erdoğan gittiği zaman kılıçdaroğlu mu gelsin yoksa muharrem ince mi?

İkisi de dava adamı değil bu yüzden de olabilir
Ana Muhalifet olan CHP kendi iç karışıklarını hiçbir zaman çözememiştir. Birileri hep kendine pay biçmiş, partinin geleceğini düşünmemiştir. Bundan Dolayı Halk CHP'e Güvenememiş, Oy vermemiştir.
Chp, Muharrem İnce'yi Yeteri Kadar Destelememekle beraber, parti içinde iki tarafa bölünmüştür. 40 yılın ardından gelen bu başarıyı değerlendirmek yerine, parti dışı yapmak için elinden geleni yapmaktadırlar. Muhtemel Önümüzdeki Seçimleri de Kazanamayacaktır.

İşte ben de bundan bahsediyorum.

Akp hırsız
Chp çıkarcı
İYİ Meral akşener tüm güvenleri zaten kırdı
Mhp dönek

Aralarında beden dilini en iyi kullanan ve manipülasyonu en iyi yapan Erdoğan olduğu için kazanıyor

Kimin geldiği ile bir ilgisi yok, alışkanlıklarımız bizi yönetiyor. Halk nasılsa yöneten de öyle oluyor. Biz nerede çalışmadan kazandıracak fırsat var onu seçiyoruz (saadet zinciri, ponzi şeması ne bok varsa hepsine düşüyoruz). Halkımız çalışkan değil, disiplinli hiç değil. Bakın Kore'ye asker yardımı yaptık biz. Adamlardan 10 kat iyi durumdaydık belki. Şimdi Samsung gibi bir dünya devleri var hiçbir şeyleri yoksa. Bu şirket gökten inmedi adamlar çalıştı ve yaptı. Biz yattık ve sürünüyoruz hepsi bu. Çok uzattım ama bu toprakların çocuğu Platon'un Devletinden bir alıntı ile bitireyim.

"demokrasi, bir eğitim işidir. eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. devam edilirse demagoglar türer. demagoglardan da diktatörler çıkar"

Bir sebebi de halkın takım tutar gibi parti tutması.

+ neden akp hocam ?
- gardaş biz akp'liyiz.

insanımız böyle geçen sene akp'ye oy veren bir amca bu sene ince'nin mitinglerini izlememiştir, vaatlere bakmamıştır bile hangisi daha iyi, olur, şans verelim diye düşünmez bile oy vereceği adam zaten belli %90 bu böyle.

Akp nin sırrı = Din sömürmek sağcı olup solculara muhalefetlere vatan haini damgası vurmak fabrika gibi halkın refahını artırmayı amaçlamak yerine şov amaçlı yollar havalimanları yapmak dincilik bir yere kadardı mhp ile birleşip artık hem din hem milliyetçilik sömürüyorlar halk a izleyecek kanal bırakmadılar cahil dayılar da a haber falan izliyor onun sonucu iyice bağlanıyor adama zaten bir çok manipülasyon da uyguluyor

Bir sebebi de halkın takım tutar gibi parti tutması.

+ neden akp hocam ?
- gardaş biz akp'liyiz.

insanımız böyle geçen sene akp'ye oy veren bir amca bu sene ince'nin mitinglerini izlememiştir, vaatlere bakmamıştır bile hangisi daha iyi, olur, şans verelim diye düşünmez bile oy vereceği adam zaten belli %90 bu böyle.
KOYUN DEDİNİZ KOYDUUUUKK
Birkaç ay sonra
DOLAR YÜKSELDİĞİ İÇİN ÜLKEYİ KÖTÜLEYEN FETÖCÜDÜR BİZ AYNI GEMİDEYİZ HEPSİ DIŞ MİHRAKLARIN OYUNU

Kimin geldiği ile bir ilgisi yok, alışkanlıklarımız bizi yönetiyor. Halk nasılsa yöneten de öyle oluyor. Biz nerede çalışmadan kazandıracak fırsat var onu seçiyoruz (saadet zinciri, ponzi şeması ne bok varsa hepsine düşüyoruz). Halkımız çalışkan değil, disiplinli hiç değil. Bakın Kore'ye asker yardımı yaptık biz. Adamlardan 10 kat iyi durumdaydık belki. Şimdi Samsung gibi bir dünya devleri var hiçbir şeyleri yoksa. Bu şirket gökten inmedi adamlar çalıştı ve yaptı. Biz yattık ve sürünüyoruz hepsi bu. Çok uzattım ama bu toprakların çocuğu Platon'un Devletinden bir alıntı ile bitireyim.

"demokrasi, bir eğitim işidir. eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. devam edilirse demagoglar türer. demagoglardan da diktatörler çıkar"

Ekli dosyalar

• IMG-20180813-WA0009.jpg
    IMG-20180813-WA0009.jpg
    73.5 KB · Görüntüleme: 22
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8