Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Neden Kız Tavlayamıyorum?

Redpill'den önce dümdüz mavi haplıyken bile daha çok kız arkadaşım vardı ki 50 kilo falandım şimdi spor yapan kitap okuyan ingilizcesi iyi yazılım da oldukca tecrübesi olan biriyim fakat şimdi nerdeyse hiç kız arkadaşım yok hatta yok denilebilir sokaktaki çelimsizlerin bile benden daha çok kız arkadaşı var nasıl oluyor bu iş anlamadım var mı tavsiyesi vs olan mesaj oyununu hiç beceremiyorum küçük bir ilçedeyim yaşım 17

Ekip iyi akşamlar!

Çok arkadaşım var, vasat olup günde binlerce kıza yazıp 2-3 tane sevgili yapan. Demek istediğim bu durum senin yetersiz veya eksik olduğun anlamına gelmez.

Gerekli adımları atıyor musun? Bu felsefenin seni robotlaştırdığını düşünüyor musun?

Bu soruları cevapla devam edelim.

İyi akşamlar!

Redpill'den önce dümdüz mavi haplıyken bile daha çok kız arkadaşım vardı ki 50 kilo falandım şimdi spor yapan kitap okuyan ingilizcesi iyi yazılım da oldukca tecrübesi olan biriyim fakat şimdi nerdeyse hiç kız arkadaşım yok hatta yok denilebilir sokaktaki çelimsizlerin bile benden daha çok kız arkadaşı var nasıl oluyor bu iş anlamadım var mı tavsiyesi vs olan mesaj oyununu hiç beceremiyorum küçük bir ilçedeyim yaşım 17
Küçük bir ilçe insana çok sınır koyuyor dostum. Maalesef bende bir süreliğine küçük bir ilçedeyim. Nasıl mı? ****** gibi...

Red pill senin gözünü açtı sebebi bu.Bak ne güzel 17 yaşında bu blogu keşfetmişsin,kendine bir şeyler katmışsın. Bazen analiz etmek yerine harekete geç.Bahsettiğin arkadaşlar harekete geçmekten kazanıyor.Hata yaptığında da darılma,kendini koyverme.hayat akıp giden bir nehir. :))))

kırmızı haptan önce random haraket ederdin lakin doğaldın, kırmızı haptan sonra haraketlerini daha düzenli yapmk için kasmış olabilirsin (bence)
Sanırım problem bu önceden konuşurken boş muhabbet daha fazla yapabiliyordum ama şimdi cıkk katlanılmıyor, çevremdeki kızlarla konuşacak ortak bir şey bulamıyorum bile, onun dışında çok fazla bu konu hakkında okuduğum için beynim çöplüğe döndü sanırım çünkü konuşurken habire şunu mu yapsam bunu mu yapsam diye düşünüyorum

bilader yapacak hiç bir şey yok bana saçma geliyor . demin markete gittim çok güzel bir kız dışarıda gözlerime baktı gel tanış der gibi yüzümde maske olmuyor yani karantina bitesiye kadar böyle :)
Kanka benim instagram yürümelerim de böyle sıkıntılı ya

Sanırım problem bu önceden konuşurken boş muhabbet daha fazla yapabiliyordum ama şimdi cıkk katlanılmıyor, çevremdeki kızlarla konuşacak ortak bir şey bulamıyorum bile, onun dışında çok fazla bu konu hakkında okuduğum için beynim çöplüğe döndü sanırım çünkü konuşurken habire şunu mu yapsam bunu mu yapsam diye düşünüyorum
tamam sorunun çözümü ise 1 gün bir ara ver kendini toparla sonra hareketlerini doğallaştırasıya kadar pratik yapabilirsin (dışarıda tanımadığın insanlarla konuşmak ve discord sunucuları gibi), bu tarz şeyler pratik ile gelişir lakin ben bunu kaldıramam diyorsan yapman gereken biraz oyunun dışına çıkmak tabii gerçekten seni rahatlatacaksa ve doğallaştıracaksa.

tamam sorunun çözümü ise 1 gün bir ara ver kendini toparla sonra hareketlerini doğallaştırasıya kadar pratik yapabilirsin (dışarıda tanımadığın insanlarla konuşmak ve discord sunucuları gibi), bu tarz şeyler pratik ile gelişir lakin ben bunu kaldıramam diyorsan yapman gereken biraz oyunun dışına çıkmak tabii gerçekten seni rahatlatacaksa ve doğallaştıracaksa.
Mesela delilik mi yapmak gibi mi ben yaptım kıza sarıldım sikiyorlardı :D denemeyin siz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8