Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Neden olmuyor biliyor musun ?

maliblue

Yönetici
Süper Moderatör
"Deneyerek daha kolay öğrenilir" der Baltasar, "dayan ve üstele... Bu acı adım adım iyiliğine dönüşecek." diye ekler Ovidius...

Her türlü pick up, kişisel gelişim vb. kitapları okudun, okuyorsun ama işe yaramıyor değil mi? İstediğin sonucu alamıyor ya da bir şeyler bekliyorsun

Yani evet, teorik olarak öğrendiğiniz her şeyi pratikte denemezseniz aklınızdan uçup gider. Tıpkı onlarca kez tekrar etmene rağmen hakkında soru çözmediğin konuyu yine unutman gibi.

Kızlarla konuşma konusuna gelince önce "en kötü ne olabilir ki?" diye düşün, sonra "en iyi şeyleri"... Numarasını alabilirsin, flört, kc, fc... En kötüsü ne biliyor musun? Reddedilirsin, tecrübe kazanırsın. En büyük engel kendinsin. Derin bir nefes al, inan bana kızın yüzüne gülümseyerek gittiğinde devamının geldiğini göreceksin, göklerdeki saraylarda yaşadığını sandığın emcüklülerin karşında nasıl utandığını, eziş büzüş olduğunu göreceksin. Tek yapman gereken şey, yapmak!

Eksiklerin olduğunu düşünüyorsun, evet var.

Rezil olabileceğini düşünüyorsun, evet olabilirsin.

Red yiyeceğine eminsin, evet emin ol.

Özgüveninin olmadığını ya da olanın da Red yiyince gideceğini düşünüyorsun, kesinlikle olacak.

Peki Alfa (erkek adam, maskülen boy, pileyboy ya da ç%klü) ne yapar? Yere düştüğünde?

'Daha bitmedi...' diyerek tekrar dener. Dostum, sen bir erkeksin. Yenilgiyi kabul etme hakkın yok. Olduğunu düşünüyorsan devam et. Pua kitaplarını hatmetmeye, evden çıkmamaya,acıdan kaçmaya. Unutma, acı kaçınılmazdır ama acı çekmek isteğe bağlı.

Ne demişti Ovidius,

Dayan ve üstele... Bu acı adım adım iyiliğine dönüşecek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8