Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Neden s*x denince akla sadece a*nal geliyor?

Özellikle bazı insanlarda bunu gözlemliyorum yok 250 gram yok deliğe sokmakta ne var diye oysaki bir sürü harika s*x fantezileri varken insanlar neden hep buna odaklanıyorlar?

Öncelikle kendine gel kanka. Cinsel açlığın afrikasında yaşadığının farkına var.
Bu ülke cinsellik aşılmamış ve aşılamıyacak bir tabu.

Şimdi 10 kişiye sorsak düzenli bir cinsel ilişkin var mı diye(evliler dışında) 10 kişiden 1 hadi 2 kişi var der.

Ee geriye kalan 8-9 kişi napıyo her gece elizabeth. Bu adamlar faznteziydi şuydu buydu derdine girmiyolar kamışı sokacak delik buldumu şükrediyo ve işini bitiriyo.

Fantezi kurmaya kalksa admların hayal gücü geniş değil dönüp dolaşıp aynı şeyleri hayal ediyolar.

Öncelikle kendine gel kanka. Cinsel açlığın afrikasında yaşadığının farkına var.
Bu ülke cinsellik aşılmamış ve aşılamıyacak bir tabu.

Şimdi 10 kişiye sorsak düzenli bir cinsel ilişkin var mı diye(evliler dışında) 10 kişiden 1 hadi 2 kişi var der.

Ee geriye kalan 8-9 kişi napıyo her gece elizabeth. Bu adamlar faznteziydi şuydu buydu derdine girmiyolar kamışı sokacak delik buldumu şükrediyo ve işini bitiriyo.

Fantezi kurmaya kalksa admların hayal gücü geniş değil dönüp dolaşıp aynı şeyleri hayal ediyolar.
Dostum sanki benim tecrübemmi var ama ben yinede tek açıdan bakmıyorum olaya bana diyorlar kız bulamama sorunumunu dile getirince ne olacakki altı üstü 1 delik değilmi diye he işte bu adamlar hiçmi p*orno izlememiş (ki hiç zannetmiyorum) anlamıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8