Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Neden Soğuk Duş Almalıyız

Ben insanı daha yakışıklı yaptığını okumuştum xdxd ve ayrıca iradeyi güçlendiriyor

ilginiz için teşekkürler, avakadoya buradan teşekkürlerimi iletiyorum yazıyı okuduysanız avakadonun yorumunu da okumadan geçmeyin derim çok faydalı olmuş.

Rica ederim. Son zamanlarda soğuk duşu boşladım ve gerçekten eksikliğini hissediyorum. Her yiğidin harcı değil bu iş. Her bünye de kaldırmaz. Hayat kalitesini önemli derecede arttırıyor buna eminim...

Rica ederim. Son zamanlarda soğuk duşu boşladım ve gerçekten eksikliğini hissediyorum. Her yiğidin harcı değil bu iş. Her bünye de kaldırmaz. Hayat kalitesini önemli derecede arttırıyor buna eminim...
Uzun bir zamandır soğuk duş ile duş almaya çalışıyorum ama başaramadım. Yani tamamen soğuk duş ile alamıyorum. Sıcak duş sonrası ilk bacaklardan falan değil direkt kafadan başlıyorum fazla duramadan çıkıyorum. Wim Hof methodunu uyguluyorum ama soğuk duşuma bir etkisi olmadı. Tavsiyelerini bekliyorum

Uzun bir zamandır soğuk duş ile duş almaya çalışıyorum ama başaramadım. Yani tamamen soğuk duş ile alamıyorum. Sıcak duş sonrası ilk bacaklardan falan değil direkt kafadan başlıyorum fazla duramadan çıkıyorum. Wim Hof methodunu uyguluyorum ama soğuk duşuma bir etkisi olmadı. Tavsiyelerini bekliyorum
Başta sıcak duş alman ve ilk kafadan başlamayla hata ediyorsun. ilk sayfadaki yazımı bir oku. Soğuk duşa alışamazsın. Sadece psikolojini hazırlarsın çünkü güzel hissettiren bir etkisi var. Bunu öğrendiğin zaman soğuk suyun ilk baştaki rahatsızlığını önemsemiyorsun ama hala rahatsız ediyor. Suyun altında kaldıkça alışıyorsun bir dahaki duşunda yine rahatsız oluyorsun bu döngü böyle

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8