Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Neden Üniversite Okumalsın ?

junyurhayyam

Forumdan Uzaklaştırıldı
Sınava 1 ay gibi bir süre kaldı,kendime şunu söylüyorum neden üniversite okumalısın?
Kampüs diyen arkadaşlar için, evet o ortamı merak ederdim yalnız benim 4-5 yılım için değermi gene ortam yapamazmıyım,kızlarla içip sıçıp sevişemezmiyim sadece ünilere özgü bir durummu bu,okumak istiyormuyum çok istiyorum ben askeri lisesini kazandım Türkiyede en kaliteli devlet lisesi askeri liselerdir ulan bir kulelide deniz karşısında arkadaşlarımla yemek yiyip biraz bilardo oynayıp kütüphane yada odamda ders çalışmayı orada tamamen derdim yeteneklerimi geliştirmek olur hocalarım iyi o iyi bu iyi ama bu mına kodumun taşra liseleri okumaktan soğuttu bende sporcuydum sporcu olam dedim boşverdim dersi yani bir boğaziçine galatasaraya girebilme şansım 2 yıl köpek gibi çalışırsam belki.İyi bir üniversite okumaktaki istek herşeyin olması ve senin gibi insanların olması bilgi bakımından demiyorum hoca bakımındanda (fizikmiş matmış abartı olcak ama kendim imkanlarım ile öğrenirim o özüven var) basit bir örnek vermek gerekirse sen 5binlik pcdemi daha kaliteli ürün çıkarırsın yoksa 30bin liktemi ürüne ve isteğe değişir tabikide, anlayacağınızı varsayarak yazdım.İş imkanı pek kaygım değil ,açık üni okuyacağım şuanki kararım bu ilerliycem , o kadar maddi durumumuzda yok pek dert edinmesemde bu standartlarımı etkileyecek, ulan nedense aklıma 15 temmuz geldi öf ulan öf.
Tavsiyelerinizi merak ediyorum üniye giden abim ablam dedem annanem isterlerse fikir amacıyla paylaşsın lütfen.Bazı şeylerin etkisinde olduğum için dar bakıyor olabilirim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8