Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

NEFRET, İÇ DÖKMEK VE FARKINDALIK!

Merhabalar dostlar tekrardan, sizlere bir süredir farkında olup ancak yazıp-yazmama arasında kaldığım ve sonrada bunu yenip sonunda bazı şeyleri anlatmak ve tartışmak istediğim yazıma hoşgeldiniz!

Şimdi biliyorsunuz ki hepimiz bu yola bir amaç uğruna girdik, am uğruna değil. TRP yavaş yavaş ülkeye girdi ve bu forum sayesinde de bu konuyla "has" şekilde ilgilenenleri bir araya topladı(bi zamanlar). Bu ilgilenen "has" kişiler ne yaptı?

-Diğer ilgilenen ve gerçekten "değişmek" isteyenlere yol göstermek istedi, kendi sahalarını yazdı, makaleler yazdı, tonla şey öğretmeye çalıştı.
Bir süreliğine de bir çoğumuz bundan meyvesini aldı, buraya kadar her şey güzel.

Taylan'ın sayesinde de burayı keşfetmeden bir çok kişi yavaş yavaş zaten kendisine zemin hazırladı aslında, o yüzden hapı sindirmeleri bazı konularda daha kolay oldu.
Buraya kadar da her şey güzel.

Peki ne oldu da boka sardı?
Taylan kanalı kapattı, (ki haklı sebeplerle) sonra "onun" kadar olmasa da, bazı kişiler bu sefer kendini daha da ön plana çıkarttı, ve bazı konularda milleti yanlış yönlendirdi.

İşte başlıyoruz.

Misal kardeşim, adamın kanalında büyük oranda neredeyse karı kız videosu var. Kanalına girsen belki hatırı sayılır bir kaç "normal" (motivasyon, giyim önerisi, öz güven" vs. videolarda bulabilirsin, ama neredeyse full karı kız aq.
Böyle olunca da ne oluyo, Taylan'ın has izleyicileri ya izlemeyi bırakıp öğrendiklerini bu forumdaki kaliteli yazılarla pekiştirip "kendini geliştiriyor".
Ya da bu tarz kanallara ümit bağlayıp kafasında "karı kızı" daha çok ön planda tutuyor.

Ha şunu da belirteyim, bilerek isim vermedim. Biliyorum ki o "siki kafasında" olan kitle burada da var, adam burayı önerdi o kitle buraya da fokuslandı.
O yüzden "abi 13 yaşındayım pipim şöyle böyle napçam?" "abiler 14 yaşındayım daha hiç seks yapmadım ama .... abinin verdiği taktiklerle sikiş yapıcam ne önerirsiniz" "abiler bu kızı nasıl sikçem" gibi "geleceğin modern puaları" bu konunun altına "YhA ....... aBiMiZe LaF EdeMeZSiN, O HaYaTıMI DeĞiŞTiRDi." gibi sikko yorumlar yapmasın diye isim falan vermiyorum, az çok "farkındalık" kazanan ve "analiz" edebilen insan anlar zaten.

Ha şunu da belirteyim, bu konuyu sırf 1 kişiye böyle söylemlerde bulunmak için açmadım, öyle bir niyetim de yok. Sadece kendi farkına vardığım bazı durumları size aktarıp tartışmak istiyorum.

Bunun yanı sıra sonradan bir çok instagram sayfası, youtube kanalı vs... de oluşmaya başladı. Sorsan "amaç kitle kazanıp insanları ayıltmak" aslında amaç "kişisel popülariteye ulaşmak için bu trpyi amaç olarak kullanmak".

Bakın çok samimi söylüyorum 100 tane instagram sayfası veya youtube kanalı olsun diyelim, bunlardan maksimum 10 tanesi gerçekten insanlara yardım etmenin peşinde.
Diğerlerinin geneli "yardım amaçlı popülarite kazanmak."

Forumda dahil olmak üzere fark ettiyseniz yavaştan bok çukuruna batıyor, o bahsettiğim "has" yazarların bir çoğu yazmıyor artık. Ki yazmasınlar da, çünkü şuan o yazıları hak edecek kişi sayısı 3-5 tir maksimum. Onun yerine not defterine yazın aq neredeyse aynı şey.

Ayrıca şuna da değinmek istiyorum, Misal (burda isim vereceğim) Berkay Kürkçü.
Adam, tamam bir ara diğerleri gibi de karı kıza sardı ama anlatmak istediklerini anlatınca diğer konulara geçmeye başladı misal
"Sivilceler için, sünnet, değiştirilmesi gereken alışkanlıklar, giyim vs..." bir çok konuya değindi.

E bu diğer kişiler ne yaptı?
Amına koyum aynı konuyu önceden bahsetmişsin, geliyorsun şimdi kitlen daha geniş diye tekrardan yayınlıyorsun. Ya onu geçtim, zaten aklı başında olan bir insan az çok dinlese adamın ne anlattığını, nereden okuyup insanlara sattığını veya ne kadar tecrübeli olduğunu anlar.

Burda amaç izlenme kasmak.

Açıkcası ben, YouTube'da ki bu tarz kanallarının amacının "kişisel popülarite kazanmak" olduğunu düşünüyorum.

Önce instagram sayfası olup şimdiden youtube kanalı açan uyanıklarımız da var.
Adam daha ilk videosunda arkasında kağıt, geçmiş okuyor. Tamam sorun yok falan, ama amaç yine sadece "karı-kız"
Kimse kendi gelişiminin derdinde değil, sikini bi deliğe sokma derdinde.

Hatta o kadar yayıyor ki bu videolar kızlara bile denk geliyor. Kız da yazıyor oraya "haha erkekler şimdi öğrendim taktiklerinizi." kız da burada artık anlıyor bazı şeyleri ve oyunun onun üstünde o kadar da çok işe yaramayacağını biliyor.

Onu da geçtim haydi, kendisine belli kurallar koymuş, pek öyle düşüncesi olmayan, kendi halinde, masum, temiz kızlarımız da var. Adam geliyor sırf "am" var diye kıza yavşayıp kızı sikmeye çalışıyor. Kız da pek ilgilenmek istemiyor veya kendisini kocasına saklıyor belki de başka bir durum vardır. Ama azgın oğlanımız gelip "amuna sokacam" kafasıyla kızı, öyle böyle oynamaya çalışıp sikiyor. Kız da sonradan pişman oluyor, aslında kızı değil, kızın hayatını da sikiyor farkında değil. Nasıl olsa artık elinde "yha kanka geçen şunu siktim diyebilecek bir rekoru var." bre amına koyduğumun aptalı!

Bu tarz kişiler yüzünden ilerde olacakları söyleyeyim, neredeyse "düzgün" veya "temiz" artık ne derseniz diyin, o kızlar kalmayacak kadar az olacak. Bu şekilde giderse evlenmeyi bile düşünmüyorum ben zaten.

Oğlanlarımız ise aynı şu şekil olacak bak;

Siyah deri ceket, oversize t-shirt, kapalı havada güneş gözlüğü, belki buruna veya dudağa piercing, bu tarz tipler artacak gidip kıza o diğer "çok bilmiş ustalardan/AĞĞBİMM" lerden öğrendiği taktiklerle kızla "sikiş" amaçlı iletişim kurmaya çalışacak, belkide şöyle bir muhabbet olacak.

-"Yha Moruq Kıza dedim naber sürtük." o da dedi ki: "iyi senden, ama ben sürtük değilim düzgün konuş." dedi. Ben de kıza dedim ki;

-"Demek ki henüz sikkimin tadına bakmadın, senin gözlerine boşalmak istiyorum."

"dedim kız da benden kaçtı ya acaba nerde hata yaptım?"

Gibi sikimsonik "bad boyumsu tipler üreyecek" gidip hakaret eden bu tipler hızla fabrikadan çıkmış gibi türeyecek.

************* elimde (şuan olmasa da) ileride bayağı bir güç sahibi olsam, alacaksın bahsettiklerimi, kapattıracaksın kanalları, böyle tipleride tek tek bulacaksın işin gerçeğini göstereceksin.

Her neyse beyler, içimi dökmek istedim biraz. Sizlerinde ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Belki de yanlış düşünüyorumdur bilmiyorum ama benim bakış açımdan olaylar böyle.

Dostum dünya dönüyor ve '' Evrim'' bir gerçek. Eğer tüm oğlanlar piercing takarsa piercing takmayan '' Tavuskuşu olacak'' tüm herkes yavşarsa ağırbaşlı olan Alfa olacak. Doğal seleksiyon günün sonunda son sözünü söyleyecek. Oyunda sürekli değişmiyor mu zaten? Oyun kitabıda böyle bitiyordu sanki, tüm şehirdeki kızlara açılış yapılmıştı. Style şarj edecek kız bulamamıştı. Sen canını sıkma bu bir oyun en iyi oynayan kazanıcak. Eğer karşı cins için üzülüyorsan ki haklısın. Kadınlar için bir sayfa açabilirsin, bende destek olurum. Oyunu biraz karıştırmayı deneyebilirsin🤔, ben kendimi bunun için yeterli bilgi ve tecrübede görmüyorum daha bir kıza açılış bile yapamadım.

Dostum dünya dönüyor ve '' Evrim'' bir gerçek. Eğer tüm oğlanlar piercing takarsa piercing takmayan '' Tavuskuşu olacak'' tüm herkes yavşarsa ağırbaşlı olan Alfa olacak. Doğal seleksiyon günün sonunda son sözünü söyleyecek. Oyunda sürekli değişmiyor mu zaten? Oyun kitabıda böyle bitiyordu sanki, tüm şehirdeki kızlara açılış yapılmıştı. Style şarj edecek kız bulamamıştı. Sen canını sıkma bu bir oyun en iyi oynayan kazanıcak. Eğer karşı cins için üzülüyorsan ki haklısın. Kadınlar için bir sayfa açabilirsin, bende destek olurum. Oyunu biraz karıştırmayı deneyebilirsin🤔, ben kendimi bunun için yeterli bilgi ve tecrübede görmüyorum daha bir kıza açılış bile yapamadım.
Teşekkür ederim dostum, bu tıpkı şey gibi "merhaba" tarzı açılışlar yerine daha başka açılışların ilgi gördüğü, eğer bu böyle çukura batmaya devam ederse belki ileride "merhaba" açılışların bile ilgi çekmeye başlayacağı gibi bir şey :D

Eğer karşı cins için üzülüyorsan ki haklısın.
Karşı cinsin sadece, diğer kızlar gibi olmayan, daha başka, daha farklı ve öyle davranılmayı hak etmeyen kızlar için üzülüyorum. Namuslu kız diyelim :D ahaha

Oyunu biraz karıştırmayı deneyebilirsin
Evet ama şimdi bunu "ulan bu a.koyduğum kızları uyandırıyor artık pipim boşta kalıcak sağ ele comeback" olarak aptal düşünceler de olabilir.
Hem şuanlık öyle geniş bir kitleye ses uyandıramam o yüzden belki ileride olabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8