Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Neler Yapıyorum, Zengin oldum mu :D

Selam brolar, uzun süredir yokum en son para ve kripto üzerine birkaç yazı yazmıştım.

Sonra gerek iş yoğunluğum gerekse bazı boş kafalar yüzünden yazılar durmuştu.

Kripto ile devam ediyorum hayatıma. Sizlere hep kar attım ara sıra geçen ki düşüşte yaklaşık %10 zarar ettim.

1300 Dolar civarı. ( Bu arada sermayem 15 bin dolar civarına ulaştı.) 3 aydır günde 5 6 saat uyuyorum. 1 haftadır işlem açmıyorum.
Yılbaşı sonrası pompaya devam edeceğim.

Birkaç konuya denk geldim forumda lütfen ama lütfen gereksiz şeyleri kafaya takmayın artık sadece kendiniz olun

Kendini geliştir, para kazan, hedefler koy, disiplin sağla sadece bu. (1300 dolar ss'i LİNKE TIKLA>> jwknpa7.jpg

Bana da ders oldu size de olsun, zarara üzülmedim geri kazanırım 1 haftaya ama kripto risklidir bunu unutmayalım.

Kripto'nun kaldiracli islemler kisminda mi takiliyorsun genelde?

Yoksa normal yatirimini yapip, kara gectiginde satiyor musun?

tavsiye edebileceğin bir indikatör var mı dostum ? geçmiş olsun bu arada :)

kriptoya nereden başlamalıyım?
paran yoksa başlama, kaybedince üzmeyecek bir miktarla gir dene anlamaya çalış eğitime falan para verme. 2 bin tl ile girdim 200bin tl var artık. Arkasında 4 aylık bir emek yatıyor, günde 5 6 saat uyku da cabası.

Kripto işte, 7/24 işleyince böyle oluyor. Bende çok sağlam vurgun yaptım, uykusuz kaldığımız günler de oluyor. Ama kazanç kapısı olarak en kolay para kazanılan ve en kolay para kaybedilen yerlerden birisi. Çöpe atacağınız herhangi bir para ile başlayıp tecrübe edin derim. Geleceğin teknolojisi yatıyor. Umarım x1000 yaparsanız paranızı :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8