Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nereye Kadar Bu Tantana

junyurhayyam

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ben ne camiye yararım, ne havraya!
Bir başka hamur benimki, başka maya.
Yoksul gâvur, çirkin or*spu gibiyim:
Ne din umurumda, ne cennet, ne dünya!

Bir hikaye
Bir adam gelir toprağına ,dostlar edinir çok iyi işler başarırlar ,paralar , kızlar, keyif meyif nedersen.Birisinin g*tü sıkışır satış gerçekleştirir, diğeride o satıyorsa bende satarım,satan satana.

Döngü bitmiyor bitmeyecek,herşeyin doğrulstu aynı olacak , tarih tekerür etçek. Birisi güçlenecek birisi kıskanacak,sendemi Brutus diyecek ve bitecek.

İsteyeceksen asla az istme dünyayı iste,çünkü sana verilmeyecek .

Bir gün dönüp geçmişe baktığınızda, mücadelelerle geçen yılların hayatınızın en güzel yılları olduğunu fark edeceksiniz. Freud

İçimde bir enerji var,bir şey gelecek ve patlayacak, o şey gelmiyecek.

Bu hayatta iyiki bir amacımız yok , amaç olsa yaşanılırmıydı dünya

Napolyon bir ezikti gençken,tarih bir imparator olarak yazdı.

Yazcaktım ama hiçbirşey umurumda değil kendinize iyi de bakmayın.

Son düzenleme:
Kırmızı hapı götümüzden alırsak ne olur sorusunun cevabını vermiş arkadaşımız
kankam kırmızı hap sadece pazarlama ürünü fişten çekilme kitabını okudum pazarlama ürünü olduğunu gördüm kızlar için kitaplar okunması saçma "mastery yada robert greene gibi asla değil" erkek adam sitesini sevmiyorum çünkü objektif değil onun yerine redpill okuyacağınıza evrimsel psikoloji okurum safsatalarada kanmam,kızların aşırı kötü erkeklerin saf olduğunu düşünen varsa da o enayidir.

kankam kırmızı hap sadece pazarlama ürünü fişten çekilme kitabını okudum pazarlama ürünü olduğunu gördüm kızlar için kitaplar okunması saçma "mastery yada robert greene gibi asla değil" erkek adam sitesini sevmiyorum çünkü objektif değil onun yerine redpill okuyacağınıza evrimsel psikoloji okurum safsatalarada kanmam,kızların aşırı kötü erkeklerin saf olduğunu düşünen varsa da o enayidir.
Redpill'in köklerinden birisi evrimsel psikoloji zaten.
Redpill yerine evrimsel psikoloji okurum demek çok saçma.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8