Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

No fap harici ses kalınlaştırma

Beyler, bi insan sesi hayel edin 18 yaşında birinden çıkıyor ama sanırsın 13 yaşında işte bu benim

Diksiyonum kötü ama diyafram kullanımım mükemmel bu yüzden ses geliştirme adına her tavsiyeyi almak istiyorum sizden

Tanrı aşkına baksanıza sesime

Kanka kendi sesimi atsan sana korkarsın herhalde istersen wp ver sesimi atayım. :D Baya kalın bir sesim var benim ve tek yaptığım şey de çok fazla bağırmaktı.

Beyler, bi insan sesi hayel edin 18 yaşında birinden çıkıyor ama sanırsın 13 yaşında işte bu benim

Diksiyonum kötü ama diyafram kullanımım mükemmel bu yüzden ses geliştirme adına her tavsiyeyi almak istiyorum sizden

Tanrı aşkına baksanıza sesime

Sanırım burnun tıkalı. Sesin gayet iyi bence diksiyonunu düzeltirsen eğer çok iyi işler başarabilirsin.

Kardeşim ses tonun gayet iyi ancak diksiyonunda bir sıkıntı var bence.o da çok sorun değil ama için rahat etsin diye yani geliştirmek istiyorsan diksiyonunu geliştir.yanlis anlama ben de spiker falan değilim.

Sağdan soldan duyduğuma göre kursların gerçekten etkisi oluyormus gerisi fasa fiso diyorlar.videodaki adamı incelemeni tavsiye ederim

Kardeşim ses tonun gayet iyi ancak diksiyonunda bir sıkıntı var bence.o da çok sorun değil ama için rahat etsin diye yani geliştirmek istiyorsan diksiyonunu geliştir.yanlis anlama ben de spiker falan değilim.

Sağdan soldan duyduğuma göre kursların gerçekten etkisi oluyormus gerisi fasa fiso diyorlar.videodaki adamı incelemeni tavsiye ederim
Teşekkür ederim diksiyonumu geliştircem ama bu forumda özel bölge varmış giremiyorum girince başlayacam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8