Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

NoFap Geniş Kapsamlı Rehber

Benimde 1.hafta bitti 2.haftaya girdi bende de yok şuan demekki o kadar boşa harcadik ki daha düzene girmedi ?

55 gündür rahip modunu uyguluyorum.Bu süreçte birden fazla bağımlılığı bıraktığım için çok mutluyum.

Şu sözü asla aklınızdan çıkarmayın;

- SAHİP OLDUKLARIN BİR GÜN SANA SAHİP OLUR
-TYLER DURDEN

55 gündür rahip modunu uyguluyorum.Bu süreçte birden fazla bağımlılığı bıraktığım için çok mutluyum.

Şu sözü asla aklınızdan çıkarmayın;

- SAHİP OLDUKLARIN BİR GÜN SANA SAHİP OLUR
-TYLER DURDEN
Biyolojik olarak gördüğün faydalar var mı? Varsa neler?

Burada bahsedilen sosyal medya ve türevleri nedir?
Yani kız stalklamak setbest gibi mi?

Bugun @okyanus u rast gele forumda gezerken gordum. Millet baya iyi diyor dassaklı diyor merak ettim acaba doğrumu abartımı diye bi bakım dedim.. Ama harbiden dasssaklı bi abimizmissin hiçbiri abartı değil aksine eksik bile kalıyor.. Yazı çook güzel olmuş bu arada

Beğendiğinize sevindim, İlim muhakkak onu arayana gidecektir. Bazıları ise görmemekte ve inanmamakta ısrar edecektir. Kimileri ise kendini bir takım fikirler ile Kandıracaktir. Her halükarda saygı duyarım hayat sizin hayatınız. Saygılarımla.
-Okyanus

Beğendiğinize sevindim, İlim muhakkak onu arayana gidecektir. Bazıları ise görmemekte ve inanmamakta ısrar edecektir. Kimileri ise kendini bir takım fikirler ile Kandıracaktir. Her halükarda saygı duyarım hayat sizin hayatınız. Saygılarımla.
-Okyanus
nofapa başlayalı bir kaç hafta oldu ve depresif halimden kurtuldum.
fakat...
bugün bir kız benimle cinsel birliktelik istiyor, eğer birlikte olursam eski depresif halime dönermiyim?

nofapa başlayalı bir kaç hafta oldu ve depresif halimden kurtuldum.
fakat...
bugün bir kız benimle cinsel birliktelik istiyor, eğer birlikte olursam eski depresif halime dönermiyim?
cinsel birliktelik masturbasyonla çok farklı şeyler gerçek bir cinsel birliktelikte beynimizin sosyalleşmeyle ilgili bölümleri çalışır ve testosteron seviyen artar ancak masturbasyon beyninin ödül mekanızmasini bozarak testosteronunu düşürür ve seni depresif ve anksiyeteli birine dönüştürür yani gerçek bir cinsel birliktelik yaşarsan eski depresif haline dönmezsin korkmana gerek yok

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8