Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nofapim bozuldumu

Beyler tam kewtiremedim fakat kendimi p*rno izlerken farkettim meni çıkardım sonrasında babam kalktı günaydın dedi falan sonra bi baktım hemen uyanmışım telefonumun şarzı yüzde 100 hafif bi uyuşukluk var sesimin kalınlaşması gitmiş rüyalandımmı sizce yoksa banamı öyle geliyor bu rüyalanma benim sürecimi bozdumu şimdi

Beyler tam kewtiremedim fakat kendimi p*rno izlerken farkettim meni çıkardım sonrasında babam kalktı günaydın dedi falan sonra bi baktım hemen uyanmışım telefonumun şarzı yüzde 100 hafif bi uyuşukluk var sesimin kalınlaşması gitmiş rüyalandımmı sizce yoksa banamı öyle geliyor bu rüyalanma benim sürecimi bozdumu şimdi
Yok kanka bozulmadı devam. Kaçıncı gündesin

evet no fapın bozuldu diyebiliriz p*rno izlemissin.Ama kafana takmadan devam et bidaha izleme

kaç gün olacaktı bu arkadaşlar..benimki bi 4 ay neyim oldu ellaaam saymadım..bir süresi varmıydı?
Ha faydası oldumu diye sorarsanız tüm faydalar getirisi Full ona sözüm yok..Gerçi cinsellektüel partnerim var 2-3 ondan mı ihtiyacım yok ki acaba aklıma gelmiyor hiç..şimdi merak ettim süresi varmıydı?

Bence önce internette nofap konusunu vs. araştır rüyalanma Tabiki bozmaz daha nofapın mantığını anlayamamışsın rüyalanma bozmaz p*rno bozar doğal olarak amaç p*rnografil şeylerden ve masturbasyondan uzak durmak

ya sabıııııııır.

herif ciddi ciddi rüyalanma nofap bozar mı diyor. çıldırıcam aq ya.

Beyler rüyalanırsak nofabın bozulmayacağını biliyorum ama testesteron düşürür mü?

Ama rüyalanıp rüyalanmadığımı bilmiyorum

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8