Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Numara aldım ama arada bir sevgilim var diyor?

Selam. Bi kızla kaç gündür muhabbet ediyoruz. Bana hayran olduğunu söylüyor. İnstagramdan fotoğraflarıma bakıyor. Telefonunu da aldım. Vs. Vs.

Yalnız bunun nişanlısı da varmış amk. Bana nişanlıyım dedi şimdi de. Bu durumda nextlemek gerek elbette, böyle kezbanla uğraşılmaz. Etik de değil.

Tek merak ettiğim şu, neden nişanlısı olmasına rağmen numarasını verip benle takılıyor? Yoksa yalandan test mi yapıyor?

Son düzenleme:
Nişan dediğin evliliğe büyük bir adım. Bu yüzden nişanlısı varsa olay bitmiştir bence. Kendine bunu yedirebiliyorsan sen bilirsin. Ama bu hem etik değil hem de ileride sıkıntı yaşayabilirsin.

Nişan dediğin evliliğe büyük bir adım. Bu yüzden nişanlısı varsa olay bitmiştir bence. Kendine bunu yedirebiliyorsan sen bilirsin. Ama bu hem etik değil hem de ileride sıkıntı yaşayabilirsin.
Düzgün oku. Yukarıda zaten yazdım böylesiyle uğraşmam diye.

Düzgün oku. Yukarıda zaten yazdım böylesiyle uğraşmam diye.
Ne yapacağına karar veremeyen bir hâlin var gibi yazıdan anlaşılan bu. 'Nextlemek gerek' demişsin sonra da 'nasıl davranılmalı' demişsin. Ben de bu yüzden senin 'nextlemek' fikrine katıldığımı belirttim yukarıda. Yapman gereken nextlemek bence 'nasıl davranmalı' sorusunun cevabı bu.

Neden nişanlısı varken başka birine yakınlaşıp bir de üstüne ara ara 'sevgilim var' demesine gelince, bunun birçok sebebi var. Eskiden birçok erkekle takılıyorsa eğer nişanlanıp tek erkeğe bağlanmak zor gelmiş, sıkılmış olabilir mesela.

Dostum uzak durmanı öneririm.

Ne yapmam gerek falan diyerek zaten kapıyı tamamen kapamıyorsun açık bir ara bırakıyorsun. Şimdi biri çıksa sen alfasın işini gör geç dostum dese işe koyulacağını hepimiz biliyoruz.

@Mysterious un dediği gibi nişanlılık hafife alınacak bir şey değil. Kızın eğer yine de erkeklerle takılayım edeyim diyen bir karakteri olsa da sen karşıdaki çocuğu düşün dostum.

Piyasada boş hatun mu yok.

Nişanlısı varsa uğraşılmaz, direk next. Kızın sana yazma sebebi, tabak çevirmek, ego tatmini, uydu erkek arayışı olabilir.

Knk nişanlı kız evli sayılır racona ters boşver egosunu başka birinde tatmin etsin sen başka limanlara yelken aç

Onu arkada bıraktıktan sonra onun neden böyle yaptığı seni ilgilendirmez. bahsettiğin gibi nişanlısı olan biriyle ilişki yürütmek etik değil.

Selam. Bi kızla kaç gündür muhabbet ediyoruz. Bana hayran olduğunu söylüyor. İnstagramdan fotoğraflarıma bakıyor. Telefonunu da aldım. Vs. Vs.

Yalnız bunun nişanlısı da varmış amk. Bana nişanlıyım dedi şimdi de. Bu durumda nextlemek gerek elbette, böyle kezbanla uğraşılmaz. Etik de değil.

Tek merak ettiğim şu, neden nişanlısı olmasına rağmen numarasını verip benle takılıyor? Yoksa yalandan test mi yapıyor?
Ne yapacağını bilmeyip bize soruyorsun adam cevap verince adamı tersliyorsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8