Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Numarada Beleşe konmak

Beyler sinifın whatsap gruplarini bilirsiniz. Numaranızı alırlar , eklerler ve boş bir muhabbet geçer, ( en azindan benim katıldigim gruplarda böyle) burada kızlar da bulunur. Burada hoş bir hatun var ise onu kendimize ayarlayabiliriz.( tabi sevgilisi yoksa ) peki böyle yapıp beleşciliğe mi konmalı yoksa her kızla gidip tanişıp mı numaralarinı almalı ?

Ben ikincisini daha mantiklı buluyorum. Ama ne bilim birinciside kolay.....

Bana kalırsa yüzyüze tanışıp numarasını kendin al. Gruptan neden almadın gibi salak bir soru sorarsa da senden almak istedim de. Ama soracağını zannetmiyorum açılışı iyi yap yeter.

Bana kalırsa yüzyüze tanışıp numarasını kendin al. Gruptan neden almadın gibi salak bir soru sorarsa da senden almak istedim de. Ama soracağını zannetmiyorum açılışı iyi yap yeter.
Bana on defa sormuştu niye gruptan almadın diye ben de senden almak istedim diyince garip bakıp vermişti :D

Yüz yüze şansın daha yüksek numarasını gruptan alıp yazman gereksiz grupta ki herkesin yapabileceği birşey

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8