Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Number Close Yaptığım Sette Hiç Shit Test Fark Etmedim

Bununla alakalı birşey yazdım 20 dakika falan önce. Gidip konuşurken kendi sosyal ortamımdaki ya da yoldaki kızlara sıkıntı yaşamıyorum ama yolda telefondan bir şeyler okuduğumdan ötürü çok fırsat kaçırıyordum. Artık kaçırmayacağım umarım.
Okula falan giderken 5 dakikalık bir yoldan gidiyorum ordada sınav stresi vs bi gün çıkıp set acicam ama bi süredir kendimi çok kapattım konfor alanında çıkmaktan zorlanıyorum

• Beğen
Tepkiler: Rew
Okula falan giderken 5 dakikalık bir yoldan gidiyorum ordada sınav stresi vs bi gün çıkıp set acicam ama bi süredir kendimi çok kapattım konfor alanında çıkmaktan zorlanıyorum

Bununla alakalı çok şey yazıldı çizildi ben bunca şeyin üstune bir sey söylersem taklit etmiş olurum sadece forumda biraz dolan bulursun zaten konfor alanindan çıkmanin yollarıyla alakalı pek çok yazı. Benim en sevdiğim ve aklımda en çok kalan kendim de uyguladığım pratik şu; bir süre tanımadiğın 10 erkekle konuşup sonra tanımadığın 10 kızla konuşup sonra tanımadığın 10 kıza yürümek şeklinde olan bence epey işe yarayan bir yöntem bir süredir uyguluyorum ve konfor alanimdan çıkmamda çok yardımcı oldu.

Kadınlar shit testi sağlamlığına güvenemediği kişiye attıkları için sorun yok gibi.

Bu arada bu yazıyı okurken bana bir kelime öğretmiş oldun. (Postür)
Yanlis.İlgi var ise shit test var,shit test yoksa ilgi yok.Cogu zaman bilincaltindan isleyen bir mekanizma bu,durup durup sunu da bir test edeyim demiyorlar.Ayrica cerceven ve auran çook güçlü olmadigi surece(bu da tek basinayken pek mumkun degil)shit test yemeyecek kadar saglamlik belirtisi veremezsin.

Ben eglenen ustalik eksikligi gorduk biraz.Ukala olsaymissin shit test gelebilirdi.Emin olmak istedim pasif bir cevap olmus mesela,ben olsam uzaktan sovyet bayragina benziyorsun derdim😎

shit test kızların erkeklerin kendine güvenip güvenmediğini test etmelerine yarar. genelde ( kızların bana attıkları shit testlerde ) bu shit testler kızla biraz daha samimi olunca ve şakalaşmaya başlayınca geliyor. o kızla konuşmaya devam edersen shit testler gelecektir.

shit test kızların erkeklerin kendine güvenip güvenmediğini test etmelerine yarar. genelde ( kızların bana attıkları shit testlerde ) bu shit testler kızla biraz daha samimi olunca ve şakalaşmaya başlayınca geliyor. o kızla konuşmaya devam edersen shit testler gelecektir.
Ne kadar guvenip guvenmedigi icin de atilir,ama sadece bunun ile kisitlayamazsin.Umursuyor musun diye atar,muhtac misin diye atar,tecrubeli misin diye atar,gercekten erkek adam misin yoksa erkek adam taklidi yapan pisirik bir beta misin gormek icin atar,senin ustunde ne kadar etki ve kontrolu oldugunu gormek icin atar ve bu liste uzar gider.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8