Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Number Close Yaptığım Sette Hiç Shit Test Fark Etmedim

Rew

Çok garip bu olay sabah 2 gibi cereyan etti. Meyveli yoğurt almaya çıkmıştım ve poşet moşet de olmadığından yoğurdu baya baya elimde taşıyordum. Tam eve dönerken kızıl saçlı çıtı pıtı yaşıtım HB7.5 bir hatun gördüm. Üçten geriye saydım postürumu düzeltip kızın yanıns gittim.

B: Hey selam. Saçların çok ilgimi çekti uzaktan doğal kızıl mısın ?
K: Evet. (Başını şöyle bir sallayıp saçlarını gösterdi) Belli olmuyor mu ?
B: Emin olmak istedim. Kızıl saç baya nadir bi özellik sonuçta.
K: Senin de gözlerin epey çekik o da pek rastlanır bir şey değil.
B: Ikimiz de birbirimizle aynı seviyede tuhaf ve ilgi çekici olduğumuza göre ben Rew memnun oldum.
K: Ben de F memnun oldum Rew. (Elini uzattı ben uzatmamıstım birinci ili olarak bunu kafama kaydettim ve elini sıktım)
B: Nereye gidiyorsun F ?
F: Dershaneye gidiyorum şu tarafa doğru kalıyor sen ?
B: Eve gidiyorum ama benim ev de o tarafta beraber gidelim.
F: Olur.
(Bu kısımları atlıyorum beyler netlerimizden konuştuk ikimiz de ortaokul ve lisedeki hayatımızdan ve arkadaşlardan falan bahsettik bir iki espiri yapıp beraberce güldük kız genelde yere bakıp göz teması kurmaktan kaçındı ama arada bir göz teması kurduğumuzda uzun sürdü)
B: Evim şu tarafta kalıyor gitmem gerek ama istersen şurada harika bir sahaf var bir ara beraber gidip sohbet ederiz.
F: Güzel olur tabi.
B:Numaranı yazsana şuraya.
F: Tabi.
F: Sonra görüşürüz Rew.
(El sıkışıp ayrıldık)

O andan sonra da baya bir konuşmayı kafamda tekrar ettim ama kız shit test uygulamaya çalışmadı ne olduğunu anlamadım. Shit test atmaması iyi bir şey mi kötü bir şey mi ? Yoksa sadece o an mı atmadı ya da ben mi fark edemedim ? Buna benzer bir durum yaşadınız mı yorumlarınızı duymak isterim.

Son düzenleme:
Kadınlar shit testi sağlamlığına güvenemediği kişiye attıkları için sorun yok gibi.

Bu arada bu yazıyı okurken bana bir kelime öğretmiş oldun. (Postür)

Shit testi anladığını düşünmüyorum. Bir daha gözden geçirirsen bilmediğin noktalarla beraber kendi sorunu da yanıtlamış olursun. Ayrıca shit testlere özel bir cevap yok. Yani olsa bile bu cevabı verirken kasmış olursun. Kızla konuşurken senin çerçeven Eğlenen ustalık. Yani dediklerini alaya alarak abartarak umursamazlık da katarak konuşman shit testlerin amınakoymanı sağlar hemde farketmeden :)(Burada parantez açıyorum ben bunu çerçeveme otururken betaydım. Kaybetme korkusu olan kendini kızın tepkilerine bağlamış bir betaydım. O yüzden bu bende ilk başta çok ters tepti. Çünkü benim beklediğim tepkiyle verdikleri tepki çok farklıydı. Daha sonra kızı gerçekten umursamamaya ne der diye düşünmeden sadece, kendi benliğimi kız için değiştirmeden konuşmaya başladım. beni bırakır mı? Acaba ne tepki verecek diye bakmaktansa aklıma gelen şeyleri söylüyordum sadece. Tepkiler hala aynıydı ve bir fark vardı ben onları umursamıyordum. Bak tepkiler hala aynıydı diyorum ve şununda farkına vardım; bize yıllarca pompalanan kızlar kendilerini güldürebilen erkeklerden hoşlanır veya güldü kesin verecek gibi düşünceler bir bakıma doğru ama farklı bir pencereden. Eğer Cem Yılmaz değilsen kızlar ortada bir mizah olduğu için gülmezler, sen diğer erkeklerden farklı olarak onu kaale almadığın için ve egosunu indirdiğin için buna tepki olarak gülerler. Tabi sözlerden daha çok şey anlatan beden dili gibi unsurları katmıyorum sadece kafa yapısından bahsediyorum. İlkokulunuzu hatırlayın kızları gıcık ederdiniz saçlarını çekerdiniz laf atardınız siklemezdiniz tek derdiniz eğlenmekti, oyun oynamaktı doğrusu oydu çünkü özümüz buydu ki bununda amınakoydular. Buradan Türk toplumunu bozan arabesk kültürüne lanet okuyup gidiyorum sağlıcakla.
Sete gelirsek eğer sen yanlış yapmadığını hissediyorsan yanlış yoktur. Shit testi tekrardan okumanı öneririm.

Çok garip bu olay sabah 2 gibi cereyan etti. Meyveli yoğurt almaya çıkmıştım ve poşet moşet de olmadığından yoğurdu baya baya elimde taşıyordum. Tam eve dönerken kızıl saçlı çıtı pıtı yaşıtım HB7.5 bir hatun gördüm. Üçten geriye saydım postürumu düzeltip kızın yanıns gittim.

B: Ikimiz de birbirimizle aynı seviyede tuhaf ve ilgi çekici olduğumuza göre ben Rew memnun oldum.
K: Ben de F memnun oldum Rew. (Elini uzattı ben uzatmamıstım birinci ili olarak bunu kafama kaydettim ve elini sıktım)
(Bu kısımları atlıyorum beyler netlerimizden konuştuk ikimiz de ortaokul ve lisedeki hayatımızdan ve arkadaşlardan falan bahsettik bir iki espiri yapıp beraberce güldük kız genelde yere bakıp göz teması kurmaktan kaçındı ama arada bir göz teması kurduğumuzda uzun sürdü)
B: Evim şu tarafta kalıyor gitmem gerek ama istersen şurada harika bir sahaf var bir ara beraber gidip sohbet ederiz.
K: Güzel olur tabi.
K: Tabi.
K: Sonra görüşürüz Rew.
(El sıkışıp ayrıldık)

O andan sonra da baya bir konuşmayı kafamda tekrar ettim ama kız shit test uygulamaya çalışmadı ne olduğunu anlamadım. Shit test atmaması iyi bir şey mi kötü bir şey mi ? Yoksa sadece o an mı atmadı ya da ben mi fark edemedim ? Buna benzer bir durum yaşadınız mı yorumlarınızı duymak isterim.
Çok güzel set olmuş fakat shit testi her kız atacak diye bir şey yok. Gerekli izlenimi vermiş olduğun için atmamış da olabilir. Takmamak lazım.

• Beğen
Tepkiler: Rew
Kardeşim seti harika açmışsın eleştiremiyorum bile şu anda ama sana tek küçük bir tavsiyem var:

Sende koreli tipi var kızlara annenin ya da babanın koreli olduğunu söyle ve korede yaşadığını ekle bu inanılmaz statü etkisi yapar üstüne üstlük de karşındaki kızın sana verme şansı yükselir uygulayıp uygulamamak sana kalmış :)

• Beğen
Kardeşim seti harika açmışsın eleştiremiyorum bile şu anda ama sana tek küçük bir tavsiyem var:

Sende koreli tipi var kızlara annenin ya da babanın koreli olduğunu söyle ve korede yaşadığını ekle bu inanılmaz statü etkisi yapar üstüne üstlük de karşındaki kızın sana verme şansı yükselir uygulayıp uygulamamak sana kalmış :)

Bu hikayeyi biraz düzenleyip tatlandırıp deneyeceğim en kısa zamanda bir saha raporu atarım.

F: Güzel olur tabi.
F: Tabi.
F: Sonra görüşürüz Rew.
(El sıkışıp ayrıldık)

Dostum konuyla alakasız ama şu an sınava mı hazırlanıyorsun bı net muhabbeti geçmiş

• Beğen
Aynen 12. Sınıfım üniversite sınavına gireceğim.
Sorun yasiyormusun ben daha öncesinde pek acmamistim 2-3 defa yapmıştım o zamanlar da belli bi süre teorik olarak gelisince gidip açmıştım şimdi pat diye gidip acicak özgüveni motivasyonu bulamıyorum

• Beğen
Sorun yasiyormusun ben daha öncesinde pek acmamistim 2-3 defa yapmıştım o zamanlar da belli bi süre teorik olarak gelisince gidip açmıştım şimdi pat diye gidip acicak özgüveni motivasyonu bulamıyorum
Bununla alakalı birşey yazdım 20 dakika falan önce. Gidip konuşurken kendi sosyal ortamımdaki ya da yoldaki kızlara sıkıntı yaşamıyorum ama yolda telefondan bir şeyler okuduğumdan ötürü çok fırsat kaçırıyordum. Artık kaçırmayacağım umarım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8