Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

O Özel kız…

Özel kız diye bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sana sen olduğun için değer verdiğini söylediğinde kız özel olmuyor. Bana da “seni hiç bırakmayacağım, ne olursa olsun yanında olacağım” diyen bir sürü kız oldu. Bazı durumlarda yanımda oldular 2 tartışma çıkınca hemen sıvıştılar. Kızlar özel değildir bence, özel olmaları için ne yapıyorlar ki neleri var mesela üç memesi mi var? Sadece sana 2-3 laf söyleyip 2-3 yanında durdu diye özel olmaz. Evlenirsin eşin olur sana özeldir, özellikten anladığım bu benim.

Çok güzel bir şekilde özetledin gerçekten

Hepsini anladımda ehliyet ile kızın sana değer vermesi arasındaki ilişkiyi çozemedim.Ne alaka abi ? Sgdhsbsjsj

Hepsini anladımda ehliyet ile kızın sana değer vermesi arasındaki ilişkiyi çozemedim.Ne alaka abi ? Sgdhsbsjsj
Bu bir rahatlık şimdi kız olduğunu düşün bir erkekle buluşmaya giderken dolmuşla oradan metro ile gitmek mi yoksa seni evinden alması mı ? Buluşma çok güzel giderken otobüs saatlerine mi bakmak geç kalmamak için yoksa bir saat daha dur ben seni eve atarım demek mi ? Ehliyet ve araba olmadığı sürece hareket alanın kısıtlanıyor bu bir gerçek her yere yürünmez ben şahsen yürümeyi çok severim yürürümde ama her kız benimle göçebe Bedevi gibi yürümek zorunda değil zaten benim böyle bir durumum var rahatlığa bu kadar düşkün olduğu için benimle birlikte olmayacak olmasın zaten onda da hemfikiriz sadece araba ile kızları etkileyen erkeğin etkilediği kızda zaten gözüm yok ama sana da dediğim gibi bu eksiklik yüzünden yapacakların kısıtlı oluyor taksi vs gibi şeyler çok masraflı ehliyet tek başına bir kriter değil ama yok sayılacak bir konunda değil sadece bunu açıklamak istemiştim

Üstadlar genelde başkası yerine düşünmeyin der. Sende burda kızın gözünden görmeye Calisiyosun bu yanlış. Önemli olan kızın sana bunları söyledikten sonra. Senin karakterinde yumuşama olup olmadigi bence.. Yani kızı etkilediğin asıl özelliklerinin dışına çıkma. Bağlanıp takıntılı hale getirme... Oyuzden bolluk psikolojisi önemli. Daha fazla kızla çık dene elinde 3 4 tane olsun.. Kızlayken kıza ihtiyacın yoksa bundan başka çekici bir davranış şekli olamaz hayatta..

Abi her şey tamam ama ehliyetinin olmamasıyla kızın seni sevip sevmemesi ne alaka lütfen beni aydınlat :d

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8