Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Öğretilerin Hepsi Bize Yanlış Olanı Empoze Etti?

Versay

Forumdan Uzaklaştırıldı
Hepimiz farklı farklı platformlardan buralara kadar geldik. Bunda Hem Fikir Değil mi? Gerek Tcma Gerek Pua Cemiyeti Gerek My7 gibi kişilerin veya topluluklardan öğrendik. Buna da "The Game" adını verdik, yani oyun adını.

Bu oyun altında aldığımız öğretiler temel amacı Kızları Tavlamak'dır. Daha sonra dedikleri şey Kendinizi Geliştirin telkinleri verildi. Bilinçaltımız "Kız Tavlamak İçin Kendimi Geliştirmeliyim" Telkinin Kabul Etti. Arada bu telkini doğru olarak kodlayan var tabi. istisnalar kaideyi bozmaz.
Şimdi Diyeceksiniz ki; Hayır, ben kendim için her şeyi yapıyorum.
Hahaha! kandırmayın kendinizi tabi aramızda var doğru olanı yapan, ama çoğunluk olarak aynı mantaliteye sahibiz.
Yaptığımız Her Şeyin Kızlar İçin Olduğunun Düşüncesiyle Harekete Geçiyoruz. Tabi Sorularınız bitmiyor. Diyeceksiniz ki; Eee kız yanımdayken, kızı TAKMIYORUM.
Takmıyorsun, çünkü bunu da kız için yapıyorsun. Fazla sevince gideceğini biliyorsun.

Bu öğretiler bize yanlış olanı öğrettiler. Doğru Olanı Yanlış Yoldan Öğrettiler.
Bu yüzden Her Şey Benim İçin Mantalitesiyle hareket edemiyoruz. İlk Önce Bize Dal Dala Atlar gibi Şeftaliden Şeftaliden atlayacağımızı vaat ettiler. Daha sonra kendiniz için yapın dediler. Bunun Yerine;

Bırakın Kızı Filan Ben Size İyi Gelecek, İyi Sosyal İlişki ve Kaliteli Yaşam vaat ediyorum demediler. İlgi Çekmek İçin Kızları Tavlayacağız dediler. Daha sonra Anahtar Cümleleri Söylediler.

Yani Arkadaşlar İlk Başta Gidin Kafanızdaki o Telkini Düzeltin.
Unutmayın! Her Şey Senin İçin.

Geriye Bu Şarkıyı Bırakıyorum, Saygılar!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8