Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Oku ve hayatını değiştir

Not defterime yazmadan direkt buraya yazacağım aklımdan geçenleri, spontane gelişecek her şey. Biraz uzun olabilir, buna değeceğine inanıyorum. Arkada mode xl açık baya hararetli bir sesleniş olucak :)

Hayatını değiştir. Başlıkta yazan o değil mi kardeşlerim. Söylemesi ve yazması ne kadar kolay. Ama icraata gelince hep bahaneler üretip daha konfor alanımızdan çıkmaya korkuyoruz. Dışarda kendilerini sırf bi kaç kıza beğendirebilmek için şekilden şekile giren, ezikliğinin üstüne her gün daha da eziklik katan insanlar görüyorum. Bu durum beni hiç üzmüyor. Çünkü herkes hayatı kendi seçimlerine göre yaşıyor. Hayata bir lağım faresinin baktığı delikten bakıyor. Tek amacı bir kız eli tutabilmek, tek amacı arkadaşlarının yanında saygı görmek. Daha kendisine saygı göstermeden başkalarından saygı beklemek en büyük acizliktir. Eğer alfa olmak istiyorsanız, tahminimce istiyorsunuz, o zaten sizin içinizde, genlerinize kazınmış. Öyle olmasaydı sen hayatta olabilir miydin? Genlerin 2020 yılına kadar gelebilir miydi? Sizler, evet hepiniz bir alfanın dölünden meydana geldiniz. Hayatınızı kendiniz bir bok çukuruna ittiniz. Hala öyle olmasını istemiyorsanız harekete geçin. Hiçbir şey için geç değil. Ben bu satırları alfa olun diye açmıyorum, alfalık da sikimde değil betalık da. Benim bu yazıları yazmamın tek sebebi kendi benliğiniz farkına varın. Boş bir hayat geçirmek yerine kendinize bir amaç belirleyin. Gerekirse bir yıl kız eline dokunmayın. Dokunmayın lan. Kimse kendi benliğine kavuşmadan, her zaman daha iyisi olmak için çabalamadan kız eli tutmayacak, tutma işte lan tutma. Madem hayatını değiştirmek istiyorsun, madem o ışığı gördün, sen şanslısın. Bu ışığı göremeyen, ona gösterilmeyen veyahut gözünün önünde bir süpernova gibi patlamasına rağmen gözünü her şeye körleştiren insanlar çevremde, çevremizde. Hepimiz 70 yıl civarında yaşayacağız, bazı ibnelere belki de 100 yıl yaşayacak bazıları da ellisinde ölecek. NE ZAMAN ÖLECEĞİNİ BİLİYOR MUSUN KARDEŞİM? SEN MEDYUM MUSUN SEN BÜYÜCÜ MÜSÜN? DEĞİLSİN!!!! Her zaman istediğin şeyi yap. İstemediğin şeyleri yapma. Kendini özel sanma. Sen özel değilsin. Sanma ki bu dünya senin için yaratıldı. Bunu söylemekten büyük zevk alıyorum. HAYIR BU DÜNYA SENİN İÇİN YARATILMADI. PEŞİNDEN KOŞTUĞUN O SAÇMALIKLARI BİR KENARA BIRAK. ATALARININ PEŞİNDEN GİT. Otur bir ün boyunca bunu düşün. Bırak işlerini. Atalarının nasıl yaşadığını düşün. Belgesellerden, izlediğin dizilerden ilham al. Ataların gibi yaşa kardeşim. Bırak sosyal medyayı, bırak ambalajlı yiyecekler tüketmeyi. Kendine bir amaç belirle ve peşinden koş. Kolun kopsun durma, yılma. Bu dünyada oksijen israfı olmak istemiyorsun şimdi siktir git ve hayallerin için çalış, hayallerin için oku. Neden elon musk dünyayın en zengin 2.insanıyken sen değilsin? Sor bunu kendine sor. Cinselliğinin farkında ol. Kendi kendine yetmeyi öğren. Hiçbir şey kolay olmayacak. Okuyacaksın anlamayacaksın. Bidaha oku lan o zaman anlayana kadar oku. Anlamadığın bir şeyi okumak için mi o kadar zamanını israf ettin? Hiçbir tecrübe kazanmayacağın bir şey için mi o dolu dolu biricik zamanını boş yere harcadın? Elinde olmayan sebepler yüzünden üzülmeyi bırak. Git Massimo Pigluicciden Stoacılık felsefesini izle(Youtube) ve öğren. Daima değişim ve gelişim içinde ol. Sana senden başka kimse değer vermeyecek farkına var. Her şeyin farkında ol. Sen bir savaşçısın. Sen bu dünyaya savaşmaya geldin. Senin çocukların birer savaşçı olucak. Tıpkı senin baban, deden ve onun dedesi gibi. Bugünlük bu kadar içimi dökebildim. Bu dünyanın bize dayatmaya çalıştığı şeylere çok kızgınım. Ve inanın bu dünyayı değiştireceğim, değiştireceğiz. Bunun farkında olun. Günün birinde tv deki manşetlerde bizim adımız geçecek. ÜFf sıkıldım. Bu bölümün son tavsiyesini vereyim. pua taktikleriyle bir s*k olunabileceğini düşünmüyorum. Kendinizi kandırın.

Hadi Allaha emanet.

Jax Teller

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8