Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Okul açıldığında

dostum taktik verirmisin. nasil davranayim. bir kizdan hoslandim ama nasil yaklasayim
Kıza bağlanma yanında rahat davran ama friendzonunada girme senle ilgileniyorum mesajı ver bir yandan da sen olmasan da sıkıntı yok mesajı ver
birde diğer kızlarla aran iyi olsun

bu dünyada şöyle bir ikiyüzlülük var.
kimse seni kızlara yazıyorsun yürüyorsun diye yargılamaz.
yürüyüp de düşüremiyorsun diye adını abazaya cıkarırlar.
Tam olarak bu. Eğer oyunu biliyorsan ve kızlarla çok rahat konuşabiliyorsan bikaç kızla sevgili olup adın çıksa da tecrübeli olduğun için diğer kızlar da sana ilgi göstermeye başlar. Ama birkaç kıza yürüyüp başarısız olursan adını abazaya çıkarabilirler özellikle lise döneminde kızlar "ay şu mert bana bi yürüdü off ama yüz vermedim" diye ego kasmayı çok sever. Ama birkaç kızla çıkıp onları aldatsan bile ve eski kız arkadaşların senin hakkında yavşak diye atıp tutsa bile diğer kızlar sırf o kız seni tercih etti diye sana yürür.

peki düşürmek için taktik
sana verebileceğim yegane taktik.
geliş
güzel giyin paranı elinde tut ota boka harcama kendi kişisel gelişimin için harca
giyinebileceğin en kaliteli şekilde giyin
cilt bakımını aksatma
saçın sakalın başın giyimin düzenli olsun
kitap oku
üstün ol
kızlara yürümek için taktik bekleme kendini geliştirmek için bekle kızlarla konusurken onlardan üstün olduğunu bil(çalışarak daha üstün olarak)
ve son olarak da onlar sana yürüsün
ortalıkta erkek çok
ama vasıflı erkek az

sana verebileceğim yegane taktik.
geliş
güzel giyin paranı elinde tut ota boka harcama kendi kişisel gelişimin için harca
giyinebileceğin en kaliteli şekilde giyin
cilt bakımını aksatma
saçın sakalın başın giyimin düzenli olsun
kitap oku
üstün ol
kızlara yürümek için taktik bekleme kendini geliştirmek için bekle kızlarla konusurken onlardan üstün olduğunu bil(çalışarak daha üstün olarak)
ve son olarak da onlar sana yürüsün
ortalıkta erkek çok
ama vasıflı erkek az
eyvallah dostum

Fiziksel anlamda kendini okul içinde koruyabileceksen okulda yapmanda sıkıntı çıkmaz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8