Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Okul ortamı.

Bugün biraz size dert yanacağım :( okulumun genel olarak diğer liselerden daha muhafazakar olmasından dolayı beni bir kızla gördüklerinde boş yapıyorlar durmadan "adın çıkar" diyorlar. Adımın çıkması falan umrumda değil de herkesin aynı şeyleri demesi bayıyor ya. Okul dışında da bu işleri yapabilecek ortamın yok. Ya bir kızdan vazgeçmem gerekirse okul bitene kadar bana kin mi duyar acaba? Gibi sorular kafamda dönüp duruyor. Biraz yardımcı olabilirsiniz sevinirim.

Bugün biraz size dert yanacağım :( okulumun genel olarak diğer liselerden daha muhafazakar olmasından dolayı beni bir kızla gördüklerinde boş yapıyorlar durmadan "adın çıkar" diyorlar. Adımın çıkması falan umrumda değil de herkesin aynı şeyleri demesi bayıyor ya. Okul dışında da bu işleri yapabilecek ortamın yok. Ya bir kızdan vazgeçmem gerekirse okul bitene kadar bana kin mi duyar acaba? Gibi sorular kafamda dönüp duruyor. Biraz yardımcı olabilirsiniz sevinirim.
Aga bak bende liseliyim adamlar senin gibi olamayınca seni geri püskürtmek için öyle söylüyorlar.Bence kıza yol vermek gibi bir hata yapma bırak konuşup dursunlar

kim ne derse desin sen hedeflerine odaklan bu kız için olmasın sadece diğer yapacağın işler içinde geçerlidir. (kimseyi tınlamaman lazım onlar hep konuşur kendileri icraat göstermedikleri için)

Alay et istersen.
'' Ne, kaçıncı yüzyıl da yaşıyorsunuz? Hala bunları aşamadınız mı falan ''
'' Sanane dostum, ad benim adım, şan benim şanım. Seni ilgilendiren bir noktası yok bunun. ''
'' Başaramadığınız hedefleriniz için bana bok atmaktan vazgeçin. ''

Bende liseliyim, okulun ilk gününden beri konuştuğum her kızla adım çıktı sınıfta ya sınıfı geçtim hoca ilede (Sadece dil klubü açmak için hocanın yanına gidiyor fikirlerimi söylüyordum ekstra bir şey yok) adımı çıkardılar ben ona şaşıyorum .d . İlk başlarda takıyordum kafaya ama sonrasında farkettim başaramadıkları için bana bok atmaya çalıştıklarını anladım. Ve onların bu durumundan güç aldım. Sana tavsiyem dişlerini göster bu tarz durumlarda.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8