Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Okula Gitme Saçmalığı

Hahaha merak etme benim yaptığım sıralamayı yaparsan işsiz kalmak için ekstra çaba sarfetmen lazım. Hepiniz moruq okulda hiçbir şey öğrenmiyoruz eğitim sistemi bok gibi zaten okusak da 3000 tl maaş alacaz kafasındasınız. Bu kafada olanlar genelde yapamayan yapmayı bile denemeyen insanlar oluyor. Olur da kafanın dikine gidersen ve beklediğin gibi gitmezse ilerde haber veririm yanıma alabilirim seni :)
Tüm beklentini sınavda yapacağın sıralamadan beklemen çok yanlış nerden mezun oluduğuna bakmazlar. İş yapıp yapamadığına bakarlar.

Liseyi bir şekilde atlattıkta, üniversiteye sosyalleşmek amacıyla gidiyorum şu an. Şunu söyleyeyim tıp okumuyorsanız eğer kendinize osmanlı parası tabiriyle sikke sikke bir şeyler katmak zorundasınız. Uğruna götünüzü yırttığınız üniversitenin size vereceği tek şey kağıt parçası. Mezun olduktan sonra bütün kapılar bana açılacak düşüncesinin, hayatımın aşkını bir gün bulup tanışıp evlenicez düşüncesinden ne farkı var ? Finlandiya moruk ne üniversitesi yeaa düşüncesi ne kadar zehirliyse en iyi üniversiteden mezun olduktan sonra güzel işler bulucam zihniyeti de o kadar zehirli.

Hahaha merak etme benim yaptığım sıralamayı yaparsan işsiz kalmak için ekstra çaba sarfetmen lazım. Hepiniz moruq okulda hiçbir şey öğrenmiyoruz eğitim sistemi bok gibi zaten okusak da 3000 tl maaş alacaz kafasındasınız. Bu kafada olanlar genelde yapamayan yapmayı bile denemeyen insanlar oluyor. Olur da kafanın dikine gidersen ve beklediğin gibi gitmezse ilerde haber veririm yanıma alabilirim seni :)
Günde 10 saat çalışıp(her gün çalıştığını varsayıyorum) hem spor hem de hobilere zaman ayırman çok çok zor bak 10 saat ders, 8 saat uyku geriye sana kalan 6 saatte yemek mi yiyeceksin spora mı gideceksin nefes mi alacaksın :) eğer gerçekten bunların hepsini bir arada yaptıysan HELAL OLSUN...

Son düzenleme:
hocam senin profilini incelediğimde daha nisan ayında sınava hazırlanıyorum diyorsun sınav daha yeni bitti ne ara sıralamanı öğrendin?
üstelik günde 10 saat çalışıp(her gün çalıştığını varsayıyorum) hem spor hem de hobilere zaman ayırman çok çok zor bak 10 saat ders, 8 saat uyku geriye sana kalan 6 saatte yemek mi yiyeceksin spora mı gideceksin nefes mi alacaksın :) eğer gerçekten bunların hepsini bir arada yaptıysan HELAL OLSUN...
postu geçen sene atmış adam.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8