Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Okyanus İlişki Stili - İlişkiler ne hale geldi? - Altın tavsiyeler

Hep mi böyleydi yoksa sonradan mı böyle oldu diye demagoji yapmayacağım. Kendi stilim ile son noktayı koymaya geldim.
Doğada dişiler örümcekler bile erkekler ile üredikten sonra erkeğini yediğini duymuşsunuzdur.
Dişi formu tamamen çıkar üzerine dayalı bir yaşam stilidir.
(Hala ama biz aşığız diyen varsa bir siktir git kardeşim) Aşk dediğin beyinde oluşan nörolojik bir eylem. Böyle olmasaydı bu günlere ulaşamazdık değil mi? Beyin bilir ne yapacağını, Beyinin manipülatif gücünü küçümsemeyin. Tüm canlıların bu doğrultuda iten güce sahip bir beyini vardır.
---
Gelelim günümüzde ilişkilerde mutluluğun sırlarına.
1-Bir kadına hoşlandığınızı belli etmeyeceksiniz.

2-Flört ederken ona açılıp saçılmayacaksınız.

3-Kadına karşı hep gizemli olacaksınız. Taş yerinde ağırdır.

4-Kadının sizi çözmesine izin asla vermeyeceksiniz.

5-Kesinlikle çıkma teklifi gibi abuk subuk teklifte bulunmayacaksınız.

6-Ne kadar sıcak olursanız o kadar itici olursunuz.

7-Ne kadar soğuk olursanız o kadar çekici olursunuz.

8-Kadını hırpalayın. Acıdığınız an geçmiş olsun sar başa.

9-Onu duruşunuzla, Karizmanızla ezeceksiniz.

10- Alfa oluyum derken bokunu çıkarmayacaksınız. (Yapaylık insan doğasına terstir.)

11-Alfa gibi yaklaşıp beta gibi sıçmayacaksınız.

12-Bir kadına hoşlandığını belli ettiğin halde karşılık gelmiyor ise başka kadına geçeceksin. Ne o son kadın ne de sen ona muhtaçsın.

13-Erkek olarak hep ilk adımı atacaksınız ama reddedileceksiniz. Sonra cool takılıp kadın size yine sararsa sakın ola yelkenleri suya idirip aşk kelebeğine dönüşmeyin sonunuz bok böceğinden beter olur.Kadın bu benden vazgeçemez edasına kapılıp aaa bu salak betalıkta nirvanaya ulaşmış der ve geri dönülmez bir şekilde her şey sona ermez tabiki sadece oyuncak olursunuz.

14-Bir kadını anlamaya çalışmayın bir kadınında sizi anlamasına izin vermeyin adam gibi adam olun erkek gibi erkek olun işte bütün mesele bu.

Yok abi senin yanlışın var diyorsan da güzel kardeşim bir zahmet forumu terk et. Kadın haklarını savunabilirsin.

Herkesin açık bir dille söylemediği şeyi herkesin anlayacağı tarzda anlattım. Gerisi sizin yeteneklerinize kalmış.

İlişki konularına yönelmek yerine kendi hayatınızı kaliteli bir yaşama dönüştürün. Çünkü sizin hayatınızda çıkar bulamayan dişi yüksek ihtimal kalmayacaktır. Bu dışarıda duruşunuza bile yansır. İyi bir hayatı olan insan ile kötü bir hayata sahip insan aynı duruşta olamaz. Ha kendini kandırabilir manipülatif olabilirsin ama oda bir yere kadar sürer.

Not: Kendimin deneyimlemediği şeyi asla size aktarmam. Meshuliyet size aittir. Benden isterseniz ilham alın isterseniz kendi seçimlerinizi yapın bedel ödeyin bu tamamen size kalmış.

Forumun kitlesi ne kadar bana hitap etmese de yine de size bir kıyak yapmak istedim.

Youtube kanalı açma düşüncemde var bu konuda görüşlerinizi de belirtebilirsiniz. Başka bir konuda Görüşmek üzere.
Baya faydalı yazı teşekkürler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8