Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sanırım bağlanıyorum ne yapmam lazım?

Arkadaşlar bir kaçınız biliyor uzun ilişkim var 1 yıllık. Forumda aktif olanlar bilir :D.

Yavaş yavaş bu kıza ve onunda bana bağlandığını düşünüyorum (aldatmamı affetti) . Bu kıza bağlanma sebebinin onunla olan anılarım olduğunu düşünüyorum. (Yağmurda g*tümüz dondu ıslak ıslak öpüştük dans ettik, markette oyuncak oynayıp eğlendik, polisten kaçtık, bi kolye gördüm benim için onu dızlamış sonra bende başka zaman ona beğeneceği bir şey dızladım :D)

Yani arkadaşlar bunun gibi bağ kurulacak çok anımız var. Önceden kızları yürüyen vajina olarak görürdüm. Şimdi bu kızla bunları yaşayınca ister istemez bağlanıyorum. Hasta oldum bana baktı zorla ilaç içirdi :D.

Git gide b*ku yiyorum fena bağlandım bana geçen "seninle evlenirdim" dedi.
Sigara gibi olduk ikimizde bağımlılık.
Bi iki gün konuşmayınca eksiklik hissediyoruz (kendi dedi ağzından kaçırdı)
Şimdi uzatmayayım arkadaşlar bu kızı çok seviyorum tamam ama bağlanırsam kötü olacağımı biliyorum ne yapayım ayrılmak dışında? Birbirimizin ailesi gibiyiz.

Kız arkadaşınla yaşadığın yoğun duygular gayet doğal.İnsanı insan yapan şey yaşadığı duygularıdır.Duyguları bastırmaya çalışmak daha iyi olmanın tam aksine insanı daha çökük bir duygusal buhrana sürükler.Şu genç yaşında yaşadığın duygularını sev onlarla barışık ol.

Ayrılmanı gerektirecek hiçbir durum yok ortada.

Yaşadığın ilişkinin eninde sonunda bitecek olduğunu biliyorsun zaten.Sadece vakti geldiğinde ayrılık acısından en hızlı şekilde kurtulmaya bak.

Unutma,bir kadına karşı olan hisleri öldürmenin anahtarı bir diğer kadındır.

Sahalardan uzak kalma ;)

Kız arkadaşınla yaşadığın yoğun duygular gayet doğal.İnsanı insan yapan şey yaşadığı duygularıdır.Duyguları bastırmaya çalışmak daha iyi olmanın tam aksine insanı daha çökük bir duygusal buhrana sürükler.Şu genç yaşında yaşadığın duygularını sev onlarla barışık ol.

Ayrılmanı gerektirecek hiçbir durum yok ortada.

Yaşadığın ilişkinin eninde sonunda bitecek olduğunu biliyorsun zaten.Sadece vakti geldiğinde ayrılık acısından en hızlı şekilde kurtulmaya bak.

Unutma,bir kadına karşı olan hisleri öldürmenin anahtarı bir diğer kadındır.

Sahalardan uzak kalma ;)
Teşekkür ederim

Bağlan yada bağlanma burada sorun yok, önemli olan realist düşünüp bu ilişkininde elbet bir gün bitebileceği gerçeğini bilmek.

Gayet insancıl kardeşim. Hiçbir sıkıntı yok. Belli ki birbirinize hiç alışık olmadığınız farklı duygular yaşatmışsınız ve bolca zaman geçirmişsiniz. (kimi insanda fazla vakit geçirince bir sıkılma,bıkkınlık oluşabilir,çekicilik ölebilir, sizde olmamış. Kıza çekici gelmişsin.)

Bağlanma konusunda ne zaman sıkıntı yapman gerekir? Mesela kız seni hak etmiyorsa, senin enerjini,hayatını sömürüyorsa ya da seni istemediği halde sen zorla bağlandım diyorsan işte o zaman sıkıntı yaratabilirsin kendine, onun haricinde her şey yolunda, akışına bırak gitsin.

Elbet bir gün ayrılacağız deyip de kendini ve kızı durduk yere ilişkiden soğutmaya kalkma, anı yaşamaya ve tecrübe edinmeye bak. Öyleyse elbet bir gün öleceğiz, o zaman niye yaşıyoruz, değil mi?

Sana son olarak tavsiyem: Birçok erkek, halihazırda hatun olunca g*t göbeği salar, kendine bakmayı bırakır, hayatını kadından ibaret görmeye başlar ve hatundan tekmeyi yiyince de hayatı darmaduman olur. Kendisini meyhane sofrasında bulur.
Sen ise bakımlı olmaya, hobilerinle ilgilenmeye ve hayallerinin peşinden gitmeyi ihmal etme. Böylece hayatın rengarenk olmaya devam eder, olur da bir gün ayrılırsanız en az hasarla atlatmış olursun.
Haa hatunla da güzel zamanlar geçirmeyi ihmal etme, burada sıkıntı yaratacak bir durum yok.

Başarılar dostum.

Arkadaşlar bir kaçınız biliyor uzun ilişkim var 1 yıllık. Forumda aktif olanlar bilir :D.

Yavaş yavaş bu kıza ve onunda bana bağlandığını düşünüyorum (aldatmamı affetti) . Bu kıza bağlanma sebebinin onunla olan anılarım olduğunu düşünüyorum. (Yağmurda g*tümüz dondu ıslak ıslak öpüştük dans ettik, markette oyuncak oynayıp eğlendik, polisten kaçtık, bi kolye gördüm benim için onu dızlamış sonra bende başka zaman ona beğeneceği bisey dızladım :D)

Yani arkadaşlar bunun gibi bağ kurulacak çok anımız var. Önceden kızları yürüyen vajina olarak görürdüm. Şimdi bu kızla bunları yaşayınca ister istemez bağlanıyorum. Hasta oldum bana baktı zorla ilaç içirdi :D.

Şimdi uzatmayayım arkadaşlar bu kızı çok seviyoruk tamam ama bağlanırsam kötü olacağımı biliyorum ne yapayım ayrılmak dışında? Birbirimizin ailesi gibiyiz.
Hepsi söylüyor böyle şeyleri ama cizgini bozunca "bana yazma" oluyor

Yavaş yavaş bu kıza ve onunda bana bağlandığını düşünüyorum (aldatmamı affetti) . Bu kıza bağlanma sebebinin onunla olan anılarım olduğunu düşünüyorum. (Yağmurda g*tümüz dondu ıslak ıslak öpüştük dans ettik, markette oyuncak oynayıp eğlendik, polisten kaçtık, bi kolye gördüm benim için onu dızlamış sonra bende başka zaman ona beğeneceği bisey dızladım :D)

Şimdi uzatmayayım arkadaşlar bu kızı çok seviyoruk tamam ama bağlanırsam kötü olacağımı biliyorum ne yapayım ayrılmak dışında? Birbirimizin ailesi gibiyiz.
Eğlenmene bak , bişeyler dızlamak birlikte çok eğlenceli olmalı kafa bi kız sanırsam her şeyi göze al kız senden soğuyabilir egona yenik düşme eğer ayrılınca tribe girmiceksen kesinlikle devam et hatta tribe gireceksende devam et tecrübe etmiş olursun ama önemli olan senin mentaliten dostum iyi eğlenceler

Dostum bence kendine sorman gereken soru ''neden bir kıza bağımlı olma ihtiyacı duyuyorum?''. Aslında farkındasın dediğin gibi sigara bağımlılığı benzetmen güzel olmuş. Herkes sigara içer fakat bırakmakta isterler. Bağımlı olan insanların bağımlılıklarını terkettikleri zaman ki krizi düşün derim. Yukardaki arkadaşın dediği gibi bence anı yaşa ve zevk almaya bak ama kendini kaybetme.

Yukarıda gerekli cevaplar verilmiş.Ek olarak 1 tecrübe 1000 nasihattan iyidir anı yaşa deneyimle tadını çıkar dostum :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8