Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sanırım bağlanıyorum ne yapmam lazım?

Bağlanmaktan korkma bağlanmaya iten düşünceden kork.Bağlanmak istememenin sebebi birgün bitecek bir ilişkide bağlanmış taraf olarak ayrılırsan çekeceğin acıyı ve o kırılan özgüveninin geri gelmeyeceğini düşündüğün içindir Dostum.. kendi içinde bunun matematiğini basit bir şekilde yapabilirsin.

Arkadaşlar bir kaçınız biliyor uzun ilişkim var 1 yıllık. Forumda aktif olanlar bilir :D.

Yavaş yavaş bu kıza ve onunda bana bağlandığını düşünüyorum (aldatmamı affetti) . Bu kıza bağlanma sebebinin onunla olan anılarım olduğunu düşünüyorum. (Yağmurda g*tümüz dondu ıslak ıslak öpüştük dans ettik, markette oyuncak oynayıp eğlendik, polisten kaçtık, bi kolye gördüm benim için onu dızlamış sonra bende başka zaman ona beğeneceği bisey dızladım :D)

Yani arkadaşlar bunun gibi bağ kurulacak çok anımız var. Önceden kızları yürüyen vajina olarak görürdüm. Şimdi bu kızla bunları yaşayınca ister istemez bağlanıyorum. Hasta oldum bana baktı zorla ilaç içirdi :D.

Git gide b*ku yiyorum fena bağlandım bana geçen "seninle evlenirdim" dedi.
Sigara gibi olduk ikimizde bağımlılık.
Bi iki gün konuşmayınca eksiklik hissediyoruz (kendi dedi ağzından kaçırdı)
Şimdi uzatmayayım arkadaşlar bu kızı çok seviyoruk tamam ama bağlanırsam kötü olacağımı biliyorum ne yapayım ayrılmak dışında? Birbirimizin ailesi gibiyiz.

dizlamak ne demek?
calmak demek mi ?

helal olsun.

ne diyeyim.

toplum cidden cok degismis, hirsizlik yapiliyor ve bunu da utanmadan sikilmadan anlatabiliyorlar.

aramizda kusak farki var, 10-15 sene, demek ki yeni nesilin ahlak anlayisi farkli :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8