Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kitap Önerisi Olumlu Düşünme / Çekim Yasasının Temelleri

Beyler merhaba. Bu kitabı 1.5 hafta önce okuyup bitirmiştim. Yararlı olabileceğini düşünüp, size de tanıtmak istedim. İçinden kısa bi’ özet geçip, seçimi size bırakıyorum.

Kafamızda olumlu şeyler düşündükçe hayatımızda olumlu şeyler çoğalır. Olumsuzu düşündükçe de olumsuzlar.. Hayatımıza pozitif olanı çekebiliriz. Olumsuz söylemler yerine olumlu eylemleri koyabiliriz. Pozitif düşünce gücünün sırrı budur. Sırrın ne olduğunu bilmek yetmez. Onu uygulamayı da bilmek gerekir.

Ne düşünüyorsak Oyuzdur. Çünkü her şey başlangıçta düşüncedir. Düşüncelerimizin kalitesi, yaşam kalitemizi belirler. Kötü şeyi çok düşünen onu yaşamaktan kaçamaz. Olumlu ya da olumsuz düşünmeyi seçmek elimizde.

En önemli işiniz kendinizi mutlu etmektir. Kendinizi başarılı görün, başarılı olacaksınız. Mucizelere inanmayın. Onlara güvenin. Dış dünyanın değişmesini beklemeyin Çünkü değişmeyecek!

Rüzgârın nasıl estiği fark etmez.
Farkı yaratan, yelkeninizi nasıl açtığınızdır.

Olumlu Düşünme / Çekim Yasasının Temeli - VERA PEIFFER

Beyinden yayılan frekanslar tıpkı radyodan yapılan bir yayın gibi. Eğer radyo yayınının içeriği fos ise bize yansıttığı duygu da ona paralel olacaktır. Yani yayının içeriği ve kalitesi iyi olursa dinleyiciyi çeker. Umarım açıklamak istediğim düşünce anlaşılmıştır.

Bu başlığa daha yeni giren varsa bu söylediğime dikkat etsin: Sivilcelerimi beyin gücümle ciddi oranda azalttım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8