Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Öncelikle merhabalar!

Merhaba :) buraya yeni katildim ve benim gibi gelismeyi isteyen birsuru arkadasimin olmasi beni mutlu etti.
Arkadaslar benim sorunum şu ki ben sahaya cikamiyorum, cikmaya yeltendigim zaman cesaretim kiriliyor. Oyun kitabinda 3 saniye kuralindan bahsediliyordu fakat o 3 saniye oluyor 3 dakika falan sonra hata yapiyorum vs vs hep gerilemis gibi hissediyorum kendimi.
Ayrica kendimden bahsedeyim gelisimi bilmedigim zamanlar tabiiki arzularimin pesinde kosup kizlara yanasiyordum fakat dis gorunusum itibariyle biraz kapa duruyorum bakislarim falan ben istemeden de sert kaciyor ve kizlar korkup geri kacabiliyor benden :)
siz ne oneriyorsunuz en basit bir sekilde artik oyuna girmek istiyorum.

Öncelikle hoşgeldin
Forumda ki başlıklar içerisinde gezip çoğu yazıyı okuman gerek
Daha sonrasında ise Kızların senden bir fazlası olmadığını hatta eksiği olduğunu unutmaman gerekiyor
Heyecanını kaybetme,kaybederden bu işten zevk almazsın zaten sadece heyecanını dizginlemeyi öğrenmen gerekiyor
....
Dediğim gibi forumda ki yazıları oku bugün ve yarına bitirirsin
Ertesi gün sete çıkmalısın kanka
Önce ısınma turları git bir saat sor,kıyafetine övgü felan yap 3-5 İNSANIN Daha sonra bir kıza set açmayı dene baktın çok heyecanlanıyorsun elin ayağın birbirine dolandı hiç umursama devam et merak etme kezban kıza denk gelmezsen hiç bozmazlar seni
Yavaş yavaş alışırsın.

Aslında bir bakima gercekten bu bir oyun yani eglenceli ve heyecanli ama beynim oyle bir oyun oynuyor ki red yersem dunyanin sonu gelecekmis gibi geliyor :)

Bende yaşça oldukça büyük bir tanışım* bana şunu demişti.

"1 günde disiplin felan kazanılmaz, 1 günde her sabahın 5 inde kalkıp spor yapmaya başlayamazsın yada 1 günde tüm hayatını değiştirip 15 saat ders çalışamazsın, bunun için zaman gerekir, günde 15 dakika ders çalışma ile başlarsın ve yavaş yavaş arttırıp vücudunu alıştırırsın bu duruma" demişti.

Şimdi ben de sana diyorum ki, yavaş yavaş başla.

Saat sor, adres sor, köpeği olan insanlar varsa onlar ile ilgilen. Sohbet et, sohbet etmeni geliştir. Ağzın laf yapsın. Konu konuyu açar kısmında ki ara sözcük sen ol.

Aslında bir bakima gercekten bu bir oyun yani eglenceli ve heyecanli ama beynim oyle bir oyun oynuyor ki red yersem dunyanin sonu gelecekmis gibi geliyor :)

oyun makinesinde oyun oynarmis gibi dusun her oynadiginda (sahaya ciktiginda) gelisiyorsun eger numarayi alirsan win level atliyorsun alamassan game over yeni jeton atip yeni oyuna basliyorsun ve bu sefer onceki yaptigin hatalari yapmamaya basliyorsun boyle boyle gelisiyorsun eger oynamaktan korkarsan hic bir zaman eglenip kazanamassin

oyun makinesinde oyun oynarmis gibi dusun her oynadiginda (sahaya ciktiginda) gelisiyorsun eger numarayi alirsan win level atliyorsun alamassan game over yeni jeton atip yeni oyuna basliyorsun ve bu sefer onceki yaptigin hatalari yapmamaya basliyorsun boyle boyle gelisiyorsun eger oynamaktan korkarsan hic bir zaman eglenip kazanamassin
Güzel örneklemişsin bro

Arkadaslar gercekten mukemmelsiniz yarin musait degilim ama cumartesi muhakkak tum onerilerinizi yapmaya calisicam.
İstanbulda olan arkadaslarim eger yakin cevredeyse dilerlerse bana katilabilirler :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8