Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

One Punch Man İdmanı

One punch man animesinde saitama karakteri bu programı uyguladığı bir buçuk yılın sonunda saçları dökülüyor, üç yılın sonunda da efsane bir vücuda kavuşuyor ve bir tür süper kahraman oluyor. Ben animeyi izlemedim, Google da aratıp o kel adamı görüp sabahına başladım. Bunda hazır karantinadayken saçımı kazıtmam etkili oldu. Ne demişler benzini shellden y*rrağı kelden😉.

Programın en güzel yanı ekipmansız olması ve her şartta gerçekleştirilebilir olması. İradesini güçlendirirken, belki acı çekerken kel bir çizgi film karakterini aklına getirip gülümsemek isteyen arkadaşlar için buraya yazmak istedim.
Program şöyle:

Günde 100 şınav 100 mekik 100 squad ve 10 km koşu
Programı yapacak kadar formda olmayan arkadaşlar kademe kademe arttırarak ve 30 gün sonunda tam uygulayarak programı yapabilirler.

One punch man animesinde saitama karakteri bu programı uyguladığı bir buçuk yılın sonunda saçları dökülüyor, üç yılın sonunda da efsane bir vücuda kavuşuyor ve bir tür süper kahraman oluyor. Ben animeyi izlemedim, Google da aratıp o kel adamı görüp sabahına başladım. Bunda hazır karantinadayken saçımı kazıtmam etkili oldu. Ne demişler benzini shellden y*rrağı kelden😉.

Programın en güzel yanı ekipmansız olması ve her şartta gerçekleştirilebilir olması. İradesini güçlendirirken, belki acı çekerken kel bir çizgi film karakterini aklına getirip gülümsemek isteyen arkadaşlar için buraya yazmak istedim.
Program şöyle:

Programı yapacak kadar formda olmayan arkadaşlar kademe kademe arttırarak ve 30 gün sonunda tam uygulayarak programı yapabilirler.
10 km koşu hariç hepsi çok kolay. eğer adam bunla kahraman olduysa ben bu zamana kadar allah katına yükselmis olmam lazim.

Hayali gibi geliyor ama cidden beton gibi olursunuz üstelik birde kendi ağırlığımızla yapılan bir şey

Program şöyle:

oraya 20 barfikste ekle tam olsun

Arkadaşlar anime ile alakalı spoiler almıştım. Öncelikle karakterin öyle güçlü ve taş gibi vücutlu olmasının ve saçının dökülmesinin sebebi bilmediği bir meyveyi yemesi sonucu oluşan yan etkiydi.
İkinci olarak karakterin idman programı hakkında tartışan yabancı bir adamın videosunu izlemiştim. Adam kısaca diyor ki bu idmanı yapan kişi vücudunun her kısmını çalıştırmıyor ve dengesiz bir vücuda sahip olacak. Temsili bir resim gösterdiğini ve rahatsız edici bir görüntü olduğunu hatırlıyorum.
Kısaca fantastik bir evrende geçen bir karakterin antrenman programını yapmak aşırı mantıksız adam bir yumrukla dağ parçalıyor anasını satayım beyler yapmayın en azından bir araştırın ne olur diye.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8