Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Onedio ve kadın kölesi beta

Selamlar.Youtubede karşıma çıktı bi izliyeyim dedim bakalım nasıl "Gerçek Beyefendi" olunuyormuş.

Herkesten özür dileyen,çok kibar davranan,kadınları üstün gören bir adam anlatılmış burda.

Bende çocukken böyle kibar olunca kadınları elde ettiğimi sanardım.Ama olaylar böyle yürümüyor.

EDİT:Ve alfa olma potansiyeli olan omegalar bunları izleyip toplum tarafından betalaştırılıyor !

Son düzenleme:
Sırt sırta kurgu bence ondan önce ona çok benzeyen bir format vardı ordaki kişilerden bazılarını sonradan videolar da gördük bilerek gıcık cevap ver diyorlar gibi

Kardeş böyle şeyler yayınlayanlar yüzünden betalaşıyoruz.Toplum bizi her kesimde kadın kölesi yumuşak abaza ölü adam yapmak için çalışıyor resmen!!!

Yazım hatası olmuş doğru video başlığı bu olmalıydı "Sadece Gerçek Bir EZİKTE Görebileceğimiz 9 Davranış"

Kardeş böyle şeyler yayınlayanlar yüzünden betalaşıyoruz.Toplum bizi her kesimde kadın kölesi yumuşak abaza ölü adam yapmak için çalışıyor resmen!!!
beyler erkeklerin uyanması lazım tekrardan güc bizim ellerimizde olması gerekiyor,tanıdıklarınızı uyandırın fakat uygun gördüklerinizi.

beyler sakin olun. bu videoları izledikçe mutlu olmanız gerekiyor, üzülmeniz değil. kafasını çalıştırmayan yıkık topluluğu kadınları tanrılaştırdıkça, sizin gibi gerçek tanrıların güçlerini sergilemeleri daha da kolaylaşıyor. herkesin mükemmel olduğu bir dünyada, gerçekten mükemmel olabilmek için mükemmel olmaktan fazlasını yapmanız gerekir. ama herkesin berbat -beta- olduğu bir dünyada, mükemmel olmak yetecektir. yani felsefe bir yana, takmayın. gülün geçin.

ayrıca, sosyal medyada bir çok erkeğe bu felsefeyi aşılamaya çalıştım. sonuç mu? ya ciddiye alınmadım, ya da kadın düşmanı ilan edilerek küfür yedim. o yüzden içinde o potansiyeli görmediğiniz erkeklere çenenizi yormayın. hatta onlara ne kadar nazik ve iyi bir erkek olursak, o kadar fazla kız düşürebileceğimizi falan söyleyin. emin olun bundan haz alacaklardır.

ayrıca, sosyal medyada bir çok erkeğe bu felsefeyi aşılamaya çalıştım. sonuç mu? ya ciddiye alınmadım, ya da kadın düşmanı ilan edilerek küfür yedim. o yüzden içinde o potansiyeli görmediğiniz erkeklere çenenizi yormayın. hatta onlara ne kadar nazik ve iyi bir erkek olursak, o kadar fazla kız düşürebileceğimizi falan söyleyin. emin olun bundan haz alacaklardır.
Dostum sana katılmıyorum kolaya kaçıyorsun hemen.Biraz çabalayıp sonuç elde edemedin diye hemen pes mi edeceksin ??.Çağlar boyu erkekler kadınlara hükmetti.Son dönemlerde kadınlar kitaplar ile tanıştı,okudular ve geliştiler sonra hükmettiler.Bütün bunlar bir günde olmadı tabii.Asıldılar,kesildiler,tecavüze uğradılar sonunda ise güçlendiler geliştiler...Birazcık uğraşıp sonuç almak beklenemez.Hepimiz beraber çalışmalıyız

Dostum sana katılmıyorum kolaya kaçıyorsun hemen.Biraz çabalayıp sonuç elde edemedin diye hemen pes mi edeceksin ??.Çağlar boyu erkekler kadınlara hükmetti.Son dönemlerde kadınlar kitaplar ile tanıştı,okudular ve geliştiler sonra hükmettiler.Bütün bunlar bir günde olmadı tabii.Asıldılar,kesildiler,tecavüze uğradılar sonunda ise güçlendiler geliştiler...Birazcık uğraşıp sonuç almak beklenemez.Hepimiz beraber çalışmalıyız
Öyle inanmışlar ki annelerinin törpülerine erkek olmayı eziklikle eşleştirmişler, ailem bile kötü oldun, zalim oldun, ahlaksızlık bu bir dediğini ikiletmiyiceksin hiçkimsenin yoksa kaba olursun diyor. Değişime açık olmayanlar kabalık, kötü ahlaklı olmakla eşleştiriyor tavırlarımızı, bırak öyle kalsınlar. Değişime açık olanlar, isteyenler böyle platformları buluyor, bizde onlardanız. Değişmek istemeyene boş yere vakit harcamaya gerek yok.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8