Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ONEİSONE

Beyler bayanlar Acaba sadece ben de mi oluyor yoksa herkeste mi ya da sizde de oluyor mu bazen bir kızı kendimden çok üstte görüyorum ya da gücümün bir şeye veya ona yetmediğini düşünüyorum. Ama sadece ona özgü yani o an ona karşı güçsüz hissederken çevremdeki diğer insanlara karşı duvarlarım sapasağlam. Sanki içsel durumumda, duvarlarımda kendi geçebileceği bir delik açmış gibi.

Hikaye üzerinden anlatım: beyler yolda karşılaştığım bir kız vardı. O an sadece cinsel tatmin ve kişisel gelişimim için pratik olucak düşüncesiyle set açmıştım ki keza başarılı oldum da önce numarasını ertesi gün de sinema planı yaptık. Sinemadan sonra bir daha konuşmadık. 1 yıl sonra denk geldik bu sefer daha bir yakınlaşmamız oldu ancak bu sefer fiziksel olarak etkilendim duygusal olarak zayıfladım bu durum sizde de olduysa nasıl aştınız?

Sanırım bu aralar kız dışında odaklanman gereken başka bir durumun yok, genelde bu sebepten olur böyle şeyler. Her zaman meşgul olmalısın, benim tavsiyem bu. Ben hep böyle aştım bu durumları.

Kendine iyi bak!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8