Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Önemli Olan Mastürbasyon Tekniğidir

Forumda ve çoğu yerde görüyorum "nofap, nofap". Nofap diye bir şey olmaz, olamaz olsada bir faydası olmaz. Nofap tıpkı kakan geldiği halde yapmamaya, nefes alman gerektiği halde almamaya benzer. Mastürbasyon hem fiziksel hem mental açıdan ihtiyacımız olan bir şey. Düzenli s*x hayatı olan erkekler bile haftada 1-2 defa mastürbasyon yapar.

Gelelim mevzumuza öncelikle mastürbasyon kötü bir şey değildir. Mastürbasyon tekniğiniz kötüdür. Bizzat ürolog bir hocamızın tavsiyelerini sizlerle paylaşacağım. Ben yaklaşık 2 senedir bu şekilde takılıyorum. Faydasını gördüm umarım sizlerede yararı dokunur;

1- Mastürbasyon süresi haftada 2-3 ile sınırlı olmalıdır. Bu da gün aşırıya tekabül eder. İlk başladığınızda bu şekilde takılabilirsiniz.

2- Mastürbasyon yaparken sabun, krem, jel, tükürük kullanmak hatta hayvan gibi kuru kuru yapmak aletin tüm hassasiyetini gidermesine yol açar. Peki ne kullanacağız? Bebek Losyonu. Evet bildiğimiz bebek losyonu. peki neden? Vajinadan gelen zevk suyuna en yakın madde bebek losyonuymuş. Bu losyonla ereksiyon olmaya alışan penisiniz ilişki sırasında vajinadan gelen zevk sularıyla buluştumu yabancılık çekmeyecek ve uzun süreli ereksiyon sağlamış olacak.

3- Mastürbasyon yaparken tamamen hayal gücümüze odaklanacağız. Yalnız yaşayan arkadaşlar. Çırılçıplak soyunun, elinize bir miktar bebek losyonu dökün ve yatağınıza uzanıp gözlerinizi kapatın. Hayal kurarak bu işlemi gerçekleştirin. p*rno filmler, fotoğraflar vs hemen hepsi algıyı bozuyor ve penis ilişki sırasında ereksiyon kalabilmek için bu görsel materyalleri arıyor. Ama siz hayal dünyanıza daldığınızda gerçek ilişki sırasında beyniniz o hayal dünyanızı canlıya çevirmenin mutluluğu ile penise "pompala çoş" komutunu yolluyor.

Bu 3 madde ile doğru mastürbasyonu öğrendik arkadaşlar. Umarım faydasını görürsünüz.

Meninin içindekiler
Vitamin C, Klorin,Protein, Kalsiyum, Kolesterol, Sitrik asit, Kreatin, Fruktoz, Laktik asit, Magnezyum, Fosfor, Potasyum, Sodyum, Vitamin B12, Çinko ve %10 u sperm.

Vitamin C:
Meyvelerde sıkca bulunur, bağıklık sistemine aşırı faydası olan bir vitamindir. Hele ki bu zamanlarda c vitaminene o kadar muhtacız ki anlatamam.

Klorin: Vücudu dengelemeye yönelik bazı işler yapar.

Kalsiyum: Kemiklerin yapısına katılır, Güçlü kemikler demek güçlü bir birey demektir.

Kolesterol: Beyin ve kas faliyetlerinin vazgeçilmezi.

Sitrik asit: Minerallerin biyoemilmini artırır.

Kreatin: Kırmızı ette bulunur ve az miktarda bulunur sporcu bir bireyin ihtiyacı olduğu bir maddedir. Bunun vücuttan atılmasının hayali bile kötü.

Fruktoz: Meyve Şekeri, faydalı şekerdir ve enerji sağlar.

Laktik asit: İnsanda kalp kası hücreleri bunu enerji olarak kullanabilirler.

Magnezyum: Enerji depolama ve metabolizma için önemli olan bu mineral vücuttaki asidi dengeler. Aynı zamanda kas ve kemik sistemi için de oldukça önemlidir. Magnezyum kalsiyum minerali ile beraber kemik ve kaslarda etkinlik gösterir.

Fosfor: Kalsiyum ile birlikte kemiğin yapısına katılır.

Potasyum: Halk arasında vücuttaki su ve mineral dengesi için faydalı olduğu düşünülen potasyumun faydaları için normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunduğu ve normal kan basıncının korunmasında rol oynadığı bilinmektedir.

Sodyum: Sinir uyarılarının iletiminde görev alır. Tansiyonu düzenlemeye yardımcıdır, daha bir çok görevi var saymaya üşendim.

Vitamin B12: Faydalarını tek tek saymıyacağım ama eksikliğinde kronik yorgunluğa neden olabiliyor bir sporcu yorgun olmamak zorundadır.

O atılan sıvının sadece %10 u sperm. Eğer nofapa başlarsanız, vücudunuz bu vitaminlerden faydalanır ve rüyalandığınızda o %10 luk spermleri vücuttan uzaklaştırır. Masturbasyon yaptığınızda içindeki protein miktarını bir yumurta yiyerek karşılayabilirsiniz ama diğerlerini anında karşılayabileceğiniz maddeler değil.

Eğer diğer erkeklerden önde olmak istemiyorsanız bol bol posta atın!!!

Meninin içindekiler
Vitamin C, Klorin,Protein, Kalsiyum, Kolesterol, Sitrik asit, Kreatin, Fruktoz, Laktik asit, Magnezyum, Fosfor, Potasyum, Sodyum, Vitamin B12, Çinko ve %10 u sperm.

Vitamin C:
Meyvelerde sıkca bulunur, bağıklık sistemine aşırı faydası olan bir vitamindir. Hele ki bu zamanlarda c vitaminene o kadar muhtacız ki anlatamam.

Kalsiyum: Kemiklerin yapısına katılır, Güçlü kemikler demek güçlü bir birey demektir.

Kreatin: Kırmızı ette bulunur ve az miktarda bulunur sporcu bir bireyin ihtiyacı olduğu bir maddedir. Bunun vücuttan atılmasının hayali bile kötü.

Magnezyum: Enerji depolama ve metabolizma için önemli olan bu mineral vücuttaki asidi dengeler. Aynı zamanda kas ve kemik sistemi için de oldukça önemlidir. Magnezyum kalsiyum minerali ile beraber kemik ve kaslarda etkinlik gösterir.

Potasyum: Halk arasında vücuttaki su ve mineral dengesi için faydalı olduğu düşünülen potasyumun faydaları için normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunduğu ve normal kan basıncının korunmasında rol oynadığı bilinmektedir.

Sodyum: Sinir uyarılarının iletiminde görev alır. Tansiyonu düzenlemeye yardımcıdır, daha bir çok görevi var saymaya üşendim.

Vitamin B12: Faydalarını tek tek saymıyacağım ama eksikliğinde kronik yorgunluğa neden olabiliyor bir sporcu yorgun olmamak zorundadır.

O atılan sıvının sadece %10 u sperm. Eğer nofapa başlarsanız, vücudunuz bu vitaminlerden faydalanır ve rüyalandığınızda o %10 luk spermleri vücuttan uzaklaştırır. Masturbasyon yaptığınızda içindeki protein miktarını bir yumurta yiyerek karşılayabilirsiniz ama diğerlerini anında karşılayabileceğiniz maddeler değil.

Kaynak alabilir miyim sevgili dostum

Üroloji doktorları bile mastürbasyon yapmanın faydasını dile getiriyor, bana göre bilimsel açıklaması olmayan şey boştur. Kalkıp her gün 1-2 defa mastürbasyon yapıyorsan tâbi ki zararlıdır. Haftada 1 doğru şartlarda yapılan mastürbasyon faydalıdır. Lavaboda, banyoda, hemen çekip zevkimi alayım şeklinde yapılan mastürbasyon zararlıdır.

Bırak usta ya, forumda onlarca konu açıldı artık kim ne yapacaksa kendisi karar versin
YKS ye hazırlanana biriyim. 70 günden fazladır nofapteyim. Millet sonlara doğru salmışken benim odak noktam nofap süresince sadece ders oldu.
Odak sorunu yaşıyordum nofapla bu sorunu ortadan kaldırdım. Burada diğer faydalarını yazmayacağım. İsteyen uzun vadede deneyip kendisi test etsin.
11. sınıfım ve sınava hazırlanıyorum bu yüzden bayağı stresliyim. Nofap e başladığım zaman aşırı stresli olduğum için odaklanamıyorum, bi tavsiyen var mı?

11. sınıfım ve sınava hazırlanıyorum bu yüzden bayağı stresliyim. Nofap e başladığım zaman aşırı stresli olduğum için odaklanamıyorum, bi tavsiyen var mı?
11. Sinifta yaklaşık 200 gün nofap yaptım ve hicbir zarari ypktu ayrıca hayatıma mental ve sosyal acıdan çok fazla şey katmıştı hatta o dönem meslek lisesinde ve onceden hic calismadigim halde taktir alip okul birincisi oldum sonra yazın boka sardı yeniden başladım fap yapmaya çok yüksek kapasitem varken 227 bin gibi sacma bir sıralama yaptım ama pes etmedim şuan 250 gunlerdeyim ingilizcemi gelistirdim 3.4 ortalamam var ve muhendislikteyim kendi yolumu kendim açmaya çalışıyorum tavsiyem başlarsan şimdi çok büyük yol katedersin

Meninin içindekiler

Vitamin C:

Kaynak?

Hala mastürbasyonun faydalı olduğunu düşünenler olunca gülesim geliyor :DD yok haftada 1 günde 1 bilmem ne bu bir bağımlılıktır arkadaşlar yaptığınız zaman çok fazla dopamin salgılarsınız ve canınız başka faydalı işlerle uğraşmak istemez üstelik disiplin irade gibi özellikleriniz de zayıflar 3 ay boyunca keşiş mod yapmıştım ve o kadar rahatlamış pozitif hissediyodum ki kanatları olmayan ama uçan bir kuş gibiydim yani kısaca hayatta bir yerlere gelmek isteyen stressiz mutlu huzurlu bir hayat isteyen hedeflerine ulaşmak isteyen herkes kesinlikle mastürbasyondan uzak durmalıdır

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8