Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Online Oyun -2-

Philliscan

Kuzey yıldızı yine tüm ihtişamıyla parlıyor 🌟
Bu kısımda sizin instagram profilleriniz ile ilgileniyorum.
En özeti duymak istiyorsanız, geçen yazdığım Online Oyun -1- yazısındaki bütün soruların cevabının olumlu olacağı bir şekilde profilinizi dizayn edin.
Şimdi aşırı ünlü, Harika bir fotoğrafçı veya fenomen olmadığınızı düşünüyorum.
Bu yüzden instagram profilinizi elinizdeki en iyi şekile getirebilirsiniz.
(Fotoğrafçı bir arkadaşınız varsa bi sakal atında çekime çıkın pinti herifler .))

Bu yazıyı okuyorsanız kalitesiz fotoğraflara yer yok!

Takipçi Ve Takip Ettikleriniz
-Gereksiz Manken, fenomen tarzı insanları takip etmeyin.

-Daha çok size geri dönüş yapan hatunları takip edin

-bilim, kültür, hobi sayfalarını veyahut bunlarla alakalı bireysel hesapları takip edin (kız stalk yaparken bunlara dikkat edecektir :p)

-olabildiğince takipçi sayınız takip ettiğiniz kişi sayısından fazla olsun.

-olabildiğince güzel kadınlarla takipleşmeye çalışın.

Fotoğraflarınız
-Öncelikle profillerinizde hesap Makinesi reklamı yapmanızı istemiyorum.(kötü olan veya kötü olduğunu düşündüğünüz tüm fotoğrafları kaldırın)

-ortamınızla alakalı 1 fotoğraf olacak

-mümkünse daha Profesyonel bir kaç çekim olsun.

-yakın bir arkadaşınızla bir fotoğraf olsun.

-bir kadınla veya kadınlarla muhakkak fotoğraf istiyorum. ( birden fazla farklı kadınla farklı fotoğraflar da kafi.)

-hobinizle alakalı bir fotoğraf olmalı

-işinizle alakalı bir fotoğraf olmalı

-aile ile fotoğraf tavsiye etmiyorum açıkcası..

-bir spor yapıyorsanız yaptığınız spor ile alakalı *tek bir fotoğraf* yeterli. Milletin anasayfasını fitness motivationa çevirmeyin amk.
- 3 veya 4 tatil, gezi fotoğrafı olursa güzel olur.

-egzantrik fotoğraflar (garip mekanlar, garip pozlar, garip insanlar vs) olsun 3-5 tane. Eğlenceli kişiliğinizi göstermiş olursunuz.

Öne Çıkarılanlar Bölümünüz
Buraya sadece eğlenceli bulduğunuz veyahut anılarınızı, hobilerinizi, yeteneklerinizi vs atın.

Hikayeleriniz
-Kimse sizin araba direksiyonu attığınız, boş edebiyat yaptığınız, melankolik takıldığınızı belli eden yazıları, her gün attığınız spor salonu hikayelerini merak etmiyor. İnsanlar sizin ne kadar eğlenceli olduğunuza, arkadaş çevrenize ve kadınlar ile aranızı gösteren hikayeleri merak ediyor. (Alfaloji instagram hesabında gördüğüm güzel bir yazı.)

Fotoğrafınıza Gelen Yorumlar
-Yani ekstra bir çaba göstermeyin ama yorumlar olsun fotoğraflarınızda.
-Tanımadığınız insanlardan gelen yorumları da sanki arkadaşınızmış gibi cevaplayın.

İnstagram kullanımını gereksiz bulan ve kullanmayan birileri var mı bu forumda ? Ama gerçekten gereksiz bulduğu için kullanmayan arkadaşlardan bahsediyorum varsa ne amaçla gereksiz buluyorlar fikirlerini almak isterim

İnstagram kullanımını gereksiz bulan ve kullanmayan birileri var mı bu forumda ? Ama gerçekten gereksiz bulduğu için kullanmayan arkadaşlardan bahsediyorum varsa ne amaçla gereksiz buluyorlar fikirlerini almak isterim
ben kullanmıyorum çok fazla vaktimi çalıyor soruna cevabım ise cidden Instagram ı kullandıracak TEK 1 TANE sebep yok

ben kullanmıyorum çok fazla vaktimi çalıyor soruna cevabım ise cidden Instagram ı kullandıracak TEK 1 TANE sebep yok
Yok + yönünü değilde - yönünü soruyorum.Yani bende şöyle bir - yönü var bu yüzden kullanmıyorum diyebileceğin spesifik bir örneğin var mı ?

kullanmam çünkü kendini insanlarla kıyaslıyorsun sanıyorsunki herkez çok mutlu herkez en güzel anılarını koyuyor halbuki ve sen üzülüyorsun gerçek hayatta çoğu depresyonda ve mutsuz

mesela var bir tanıdık plajda felan yurt dışında gezmeler koymuş fotoları adam doktor geçen evine gittik hünğür hünğür ağlıyor çok yanlızım diyor

Ben vaktimi çok harcadığımı fark ettim bu yüzden hesabı kapattım sildim çok gereksiz bilgi var ona ayırdığım vakitleri kitap okuma kişisel gelişime ayırdım şimdi kendimi daha mutlu hissediyorum

Dostum mesela instagramda fotolarimdan tam emin degilim bir ara hep kizlarla paylasiyordum dedigin gibi hic konusmadigim arkadaslar bile bakmaya basladi senin instagramin var mi sana bir atsam arsivdeki fotolari sen anliyorsun soylesen su su daha etkili

Yok + yönünü değilde - yönünü soruyorum.Yani bende şöyle bir - yönü var bu yüzden kullanmıyorum diyebileceğin spesifik bir örneğin var mı ?
Ben de kullanmiyorum. Cok fazla zamanimi aliyor ve şu ana kadar da hiçbir artısını görmedim.Kısacası gereksiz

Devamı ne zaman gelir brom? Beklemedeyim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8