Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

onu nasıl fuckbuddyim yapabilirim?

Arkadaşlarla kola çekirdek yaparken az öteye iki kız geldi gittim konuştuk. Kız bana hemen bağlandı.Bizim arkadaşlar avm ye gidiceklerdi,bende gidicektimde, kız yok gitme nolur falan iyi tamam kaldım.Kızla beni ıssız biryere çekti ,seviştik ,ağzına al falan dedim çok erken dedi. Sonra kucağıma çıktı, sürtündü .Akşamında whatsapptan ben ciddi ilişki yapalım muhabbetlerine girdim. Kız uzatma falan dedi .Kızla şuan 25 eylülden beri konuşmuyoruz sevgilisi olup olmadığını da bilmiyorum ben bu kızı nasıl fuckbuddy yaparım ?
Ben sevgili olmadan s*x yapılabileceğini bilmiyordum ,bilsem ciddi ilişki muhabbetlerine girmezdim neyse kız engellemedi ama nasıl be yazacağımı bilmiyorum.

kız bana telefon numarasını kendi vermişti geçen profil fotoğrafı yoktu eklemiş galiba beni

Arkadaşlarla kola çekirdek yaparken az öteye iki kız geldi gittim konuştuk. Kız bana hemen bağlandı.Bizim arkadaşlar avm ye gidiceklerdi,bende gidicektimde, kız yok gitme nolur falan iyi tamam kaldım.Kızla beni ıssız biryere çekti ,seviştik ,ağzına al falan dedim çok erken dedi. Sonra kucağıma çıktı, sürtündü .Akşamında whatsapptan ben ciddi ilişki yapalım muhabbetlerine girdim. Kız uzatma falan dedi .Kızla şuan 25 eylülden beri konuşmuyoruz sevgilisi olup olmadığını da bilmiyorum ben bu kızı nasıl fuckbuddy yaparım ?
Ben sevgili olmadan s*x yapılabileceğini bilmiyordum ,bilsem ciddi ilişki muhabbetlerine girmezdim neyse kız engellemedi ama nasıl be yazacağımı bilmiyorum.
'ciddi ilişki yapalım' çok yanlış fazla kovalama sal gitsin

O muhabbetleri yapmamışsınız gibi aynı vibe'da devam et açıklama yapmana gerek yok. İlişki muhabbeti yapma. Rahat rahat takılın güzel vakit geçirin. Kızın ne istediğini anladında bu konu hakkında konuşmak yerine anladığını göstermeyi tercih ediyormuşsun gibi düşün. Bi etkinlik bul ve deki .. yapmaya gidiyorum sende gelsene de. Romantik olmasın!! Sonra duruma göre belki bi kenara çekilip sevişirsiniz.

ciddi ilişki yapalım muhabbeti tüm olayı bitirmiş.

muhtemelen kızın zaten bir ciddi ilişkisi var gibi görünüyor.

heyecanlı bir şeyler aramış sen de hemen ezik bir abaza gibi "ciddi ilişki yapalım" demişsin.

buradan olayı çevirmek zor. ciddi ilişki muhabbetini şakasına söyledim, seni denemek istedim filan diyerek yedirmeye çalış.

zaten kızın arayışı da fuckbuddy tadında takılmak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8