Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.
  • Sitemizin renklerine ve konseptine uygun bir logoya ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler mail üzerinden iletişime geçebilir. Mail: alfalojimedya@gmail.com

Onu nasıl yeniden kazanabilirim

3 ay önce ayrıldığım eski sevgilim kötü ayrıldık ben baya bi hakaret ettim geçen gün instagramda hikayelerime bakarken birde baktım o hepsine bakmış engelliyim onda ama kaldırıp bakıp tekrar engelliyormuş ve denk geldi yakaldım ss aldım ve ona attım ilk merak ettim diyor barışmak istedim ben çok kırgınım diyor yine ısrar ettim baya ama olmaz dedi eski devir kapandı affetmek yok diyor falan işte birbirimizi kötü tanımayalım falan dedi her şey seninle güzeldi güzel bir filmin kötü biten sonu gibi oldu dedi falan tabi sonra ben son kez buluşalım dedim pazartesi günü dedim tamam dedi cumartesi gelebilirsem haber vercem dedi engelliycem seni dedi o gün gelince haber veririm falan tamam dedi çarşamba günü sabah erkenden napıyosun yazmış falan cumartesi sabah 7 de gelicem dedi tamam dedim ve salak gibi işte engeli kaldırdıya bende dayanamdım yazdım birşeyler işte tekrar olalım falan onca çabamı boşa çıkarma baya baya birşeyler dedim bak ben seninle konuşmak için engeli kaldırmadım haber vermek için kaldırdım falan dedi bende gururuma yediremedim tamam zaten buluşuncada aynı konuları açıcam dedim buluşmayalım boşuna dedim tamam gelme allaha emanet ol dedi ve engelledi

İstesen de istemesen de hoş bir sonuç olmuş Muhammed. Aklın onunla birlikteyken hissettiğin duyguları hatırlıyor ve bu kadar çaba boşa gitmemeli diye kendini şartlıyor. Bitmiş bir ilişkiden elde edebileceğin en güzel kazanım ders çıkarmaktır. İkiniz de biraz toksik bazı tavırlar benimsemişsiniz -bu aşamalarda ilişkilerde çok normal şeyler bunlar ara ara da olmalı- bir şekilde sıçıp batırma durumu var ortada. Ama maskülen benliğin gelişebilmesi için öz saygıyı yitirtmeyecek kadar sıçıp batırma güzel bir kazanca dönüşebilir. Ciddi ciddi kağıt kalem alıp swot analizi gibi bir şey yapabilirsin, yararı olur. Yeniden kazanmanın sana katacağı tek şey gereksiz bir acı olacak. Lütfen en büyük amacın kendini yeniden kazanmak için uğraşmak olsun. Unutma sen onu değil kafandaki ona ait imgeyi seviyorsun.

Eski sevgililerden bir şey çıkmaz, bunu prensip olarak belirlemeli ve ne olursa olsun seni reddeden/senden ayrılan herhangi bir kadınla ömrün boyunca romantik bir ilişkiye girmemelisin.

Muhtemelen sende oneitis durumu gelişmiş, ne olduğunu bilmiyorsan araştırmanı ve kendini bu durumdan bir an önce kurtarmanı tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8