Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Onun hayatında neredeyim?

Sevgili *** Ailem ♥

Bir konu da sizlerden fikir almak için açtığım bu makalemi lütfen göz ardı etmeden destek mesajlarınızı yorum kısmına yazmanız temennimle.. 🙏🏻

Hedefimizle 3 buçuk yıl önce instagram dan tanıştık ilk tanışmamızda ikimizde flört ve sonrası sevgililik niyetiyle konuştuk öyle de oldu fakar bir süre sonra olumsuzluklar oldu kız benim flörtlüğümden çıktı, aramız açıldı vs.
(Bu arada ben polis okulunda okuyordum o da X şehrinde yaşıyordu aramızda mesafe vardı)

Güzel vakitler geçirdik reelde takılıp telefonda onun verdiği hazzı vermeyen bir sürü kız geçti elimden ve bu kızların hepsinden haberdar şu an aynı şekilde bende onun hayatına girip çıkanlardan, birbirimize karşı müthiş bir saygı ve müthiş bir güvenimiz var herkesin vardır ya hani bi kankası falan benimkisi de ona benziyor ama konuşmalarımızda falan birbirimize doymuyorduk hatta ona Seni seviyorum dememiştim hiç ne tepki alırım diye denemek istedim ve bende seni seviyorum dedi artık bunu hep yaparız eskisi kadar sık konuşmuyoruz 5 7 gün de bir konuşuruz bu aralıklarda seni seviyorum vs mesajlarıma hep aynı olumlu cevapları alıyorum ama kızın hayatında dost gibiyim bana kalırsa..

Desem ki kız benimle gönül eğlendiriyor, 3 buçuk yıldır beraberiz ve herşeyini bilen birisiyim, desem ki kız benden hoşlanıyor öyle bir şey olsa bunu ifade edecek ve beni kısıtlamak isteyecek konumda,..

Lafı çok uzattım bu makaleyi yazma sebebim az önce aradı ve bir iki kelime sonrasında hayatında biri var mı bir değişiklik var mı şeklinde soruyu direk sorunca benimde neden bu kızla olmasın düşüncem oluştu ve buraya yazmaya başladım.
Nerden başlamalıyım ne yapmalıyım. bu arada friendzone konusunu dinledim fakat şöyle bir şey var başbaşa vakit geçirecek imkanımız yok şu an
Her neyse tavsiyelerinizi eksik etmeyin lütfen ve ve ve sevgiyle kalın.

Buluşacağınız güne kadar bekle ve yüzyüze konuyu aç ne olmak istiyorsan.Bence kızın senden başka konuştuğu biri daha var.

Buluşup konuyu açan sen olma, sen ona, o senin sevgilinmiş gibi kino, fiziksel temas yap ama "Senden hoşlanıyorum, seni seviyorum" diyen ilk sen olma. İlişki odaklı düşünme. Bunları yaptığında ben "Arkadaş kalmak istiyorum" derse de next eylersin, demezse senindir zaten.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8