Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Otelde çalışmak

Merhaba kendini geliştirme yolunda ilerleyen erkekler. Sizlere bir sorum var bu sene sınava çalışmadım onun yerine bolca gezdim tozdum karı kızla alem yaptım ama üniversite sınavı için en ufak bir hazırlık yapmadım. Pişman değilim çünkü planlarım o doğrultuda değil. Ben düzenli bir işte çalışabilecek bir insan olmadığım için planım ticarete girmek. Ha daha sonradan okurum belki üniversiteyi ama şuan için bir şey demek zor. Benim için daha önemli olan iyice yaklaşan yaz planı var. Bu yaz hem kendimi insanlar konusunda geliştirmek açısından hemde iş dünyasına ufaktan adım atıp dönen oyunları görmek için hemde aile evinden kurtulup farklı limanlara yelken açmak istediğim için otel de çalışmanın en büyük fırsat olduğunu anladım. Aranızda otelde çalışan veya otel sahibi olan :) veya herhangi bir otel çalışanıyla çalışma hakkında sohbet etmiş olan varsa buraya yanıt versin. Gereklilikler neler? Nasıl çalışabilirim? Nasıl müracaat edebilirim. Aranızda ki hayatın bütün sırlarına ermiş vakıf olmuş sivri zekalı arkadaşlar "gidiceksin kapı kapı dolaşacaksın amıkoyim" diyecekler. Bu konuda hiç bir sıkıntı yok zaten kapı kapı gidip hepsine tek tek soracağım. Benim bunu yazmakta ki amacım aranızda ki tecrübeli arkadaşların veya bilgisi olan arkadaşların bana önerilerde bulunması.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8