Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Oyun Bağımlılığı

Katılım
21 Mayıs 2018
Mesajlar
5
Tepkime puanı
14
Şehir
İstanbul
Papa istisna değildi. Topluluğun insanların hayatını alan bir yanı vardı. Özellikle şimdi. Mystery atölyelerine başlamadan önce, bu sadece bir internet bağımlılığıydı. Artık herkes tanışmak için oradan oraya gidiyor ve beraberce şarj ediyorlardı. Bu sadece bir hayat tarzı değildi; bu bir hastalıktı. Ne kadar çok zaman harcarsanız, o kadar iyi oluyordunuz. Daha iyi oldukça daha da bağlanıyordunuz. Daha önce kulüplere giremeyen adamlar artık girip, yıldız olup, kollarında kızlarla ve cepleri telefon numaralarıyla dolu çıkıyorlardı. Sonra da, işin kaymağı olarak, bir saha raporu yazıp topluluktaki herkese karşı övünüyorlardı. Oyunda uzmanlaşmak için işinden ayrılan ya da okulunu bırakan insanlar vardı. Kadınlarla başarılı olmanın gücü ve cazibesi buydu işte.

Baştan çıkarma karanlık bir sanattır. Sırları, hepimizin ödemek zorunda kaldığı bedellerle geliyordu, ister akıl sağlığı olsun, ister okul, iş, zaman, para, sağlık veya erdem ya da ister kendini kaybetmek olsun bedelini ödüyorduk. Kulüplerde Süpermen oluyorduk ama içimizde çürüyüp gidiyorduk.

The Game Kitabından..
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst