Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Oyun kitabi mi Oyunun Kurallari kitabi mi?

Merhabalar. Biliyorum her iki kitapta önemli ve okunmasi gerekiyor. pdf olarak var elimde. Sahada pratik olarak işe yarar bilgileri daha çok veren kitap hangisi? Ilk once hangisini okursam oyuna daha fazla aşina olurum.
Hap bilgi aramak dogru degil biliyorum ama tüm oyunu bir arada bulabilecegim gereksiz ayrıntılardan arindirilmis bir kaynakta bilmiyorum. Öneri ve yardiminiz icin simdiden teşekkürler.

Merhabalar. Biliyorum her iki kitapta önemli ve okunmasi gerekiyor. pdf olarak var elimde. Sahada pratik olarak işe yarar bilgileri daha çok veren kitap hangisi? Ilk once hangisini okursam oyuna daha fazla aşina olurum.
Hap bilgi aramak dogru degil biliyorum ama tüm oyunu bir arada bulabilecegim gereksiz ayrıntılardan arindirilmis bir kaynakta bilmiyorum. Öneri ve yardiminiz icin simdiden teşekkürler.
Pdf lerini bana ata bilirmisin Rica Etsem ?
(Özelden)

Oyunun kuralları, sana gün gün detaylı bir şekilde yapmam gerekenleri söylüyor. Oyun kitabı ise oyun bilgilerinden çok pua camiası hakkında.

Oyunun kuralları kitabı 30 günde bir kadını ayartman için tasarlanmış bir kitap. Sana her gün yapman gereken görevler verir ve 30 gün boyunca verilen görevleri yaparsan bir kadın tavlayacağını iddia eder, Oyun kitabı ise oyun hakkında daha detaylı bilgi verecektir.

Oyun kitabıyla başlaman daha doğru.

Oyun kitabını okudum. Tamamen manipülasyon üzerine. Onun yerine maskülen kimlik kazandıracak bir kitap okuman daha iyi olur gibime geliyor. Örneğin: the rational male

Oyun kitabını okudum. Tamamen manipülasyon üzerine. Onun yerine maskülen kimlik kazandıracak bir kitap okuman daha iyi olur gibime geliyor. Örneğin: the rational male
maskulen kişilik kitapları okudum. ama oyuna dair herşeyi hap şeklinde alabileceğim gereksiz detaydan arındırılmış bir kaynak istiyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8