Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Oyun kitabi mi Oyunun Kurallari kitabi mi?

Merhabalar. Biliyorum her iki kitapta önemli ve okunmasi gerekiyor. pdf olarak var elimde. Sahada pratik olarak işe yarar bilgileri daha çok veren kitap hangisi? Ilk once hangisini okursam oyuna daha fazla aşina olurum.
Hap bilgi aramak dogru degil biliyorum ama tüm oyunu bir arada bulabilecegim gereksiz ayrıntılardan arindirilmis bir kaynakta bilmiyorum. Öneri ve yardiminiz icin simdiden teşekkürler.

Öncelikle oyun kitabı, ağırlıklı olarak amerikan kültürünü anlatır. bu nedenle biraz farklı gelse de, derinden mesajı verir. oyunun kuralları da buna benzerdir, ama faydalıdır. Bunlar evrensel bilgiler içerir, ama olaylar hep amerikan kültürüne göredir. bizim kızlara uyarlamak ve vereceği tepkileri algılamak gerçekten zor olabiliyor... selamlar...

Öncelikle oyun kitabı, ağırlıklı olarak amerikan kültürünü anlatır. bu nedenle biraz farklı gelse de, derinden mesajı verir. oyunun kuralları da buna benzerdir, ama faydalıdır. Bunlar evrensel bilgiler içerir, ama olaylar hep amerikan kültürüne göredir. bizim kızlara uyarlamak ve vereceği tepkileri algılamak gerçekten zor olabiliyor... selamlar...
nerden öğreneyim?

Merhabalar. Biliyorum her iki kitapta önemli ve okunmasi gerekiyor. pdf olarak var elimde. Sahada pratik olarak işe yarar bilgileri daha çok veren kitap hangisi? Ilk once hangisini okursam oyuna daha fazla aşina olurum.
Hap bilgi aramak dogru degil biliyorum ama tüm oyunu bir arada bulabilecegim gereksiz ayrıntılardan arindirilmis bir kaynakta bilmiyorum. Öneri ve yardiminiz icin simdiden teşekkürler.

Pdfleri alabilir miyim

Selam dostum.Oyun kitabı,yazar Neil Strauss'un başından geçenleri hikaye biçiminde anlattığı otobiyografik tarzda bir eserdir.İlk ondan başlarsan akıcı bir şekilde sanki hikaye kitabı gibi okursun ama Oyunun Kuralları ise gün gün verilen ödevleri yapmanı gerektiren ve onlardan ders çıkarmanı bekleyen bir kitaptır.Özet olarak Oyunun Kuralları,seni sıfırdan alıp sosyal zekanı yükseltmeni ve kızlar konusunda daha başarılı olmanı sağlayacaktır.Bu şekilde Oyun hakkında her şeyi kavrarsın.

Rolla tomassi'nin kitaplarının Türkçe çevirisi veya pdf olarak elinde bulunan var mı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8