Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Oyun Parkı Ders - 2 || Buluşmalar Hakkında

Katılım
12 Mayıs 2018
Mesajlar
90
Tepkime puanı
326
Yaş
19
Şehir
Ankara
Önceki Dersler
Oyun Parkı Ders - 1 || Oyun Teorisi Yoksa Ne Var?

Buluşmalar Hakkında

Öğrenen Çocuklar Don Juan'ın Oyun Parkına girdiklerinde buraların eskisi kadar kalabalık olmadığını gördüler.

Eğlenmenin ne olduğunu unutan bir erkek nesli...
Hepsi kadın ilgisi ve takdiri peşinde akademik makaleler(!) okumakla meşguller.

Don Juan: Evet çocuklar konumuz buluşmalar! Söyle bakalım Öğrenen Çocuk(Eski İyi Çocuk) bir kadınla buluşacaksın, bu buluşmayı nerede düzenlemek isterdin?

Öğrenen Çocuk(Eski İyi Çocuk): İlk olarak onu sinemaya götürürüm. Filmden sonra da güzel bir mekanda, romantik bir akşam yemeğine çıkarırım. Yemek yeriz. Bol bol konuşuruz, muhabbet ederiz.


Don Juan: Ouv amma da eğlenceliymiş! Sen Öğrenen Çocuk(Eski Kötü Çocuk)! Sen buluşmalarını nerede düzenlemek isterdin?

Öğrenen Çocuk(Eski Kötü Çocuk): Kızı alır Bowling oynamaya, Bilardo oynamaya falan götürürdüm. Benim canım yemek yemeli ortamlarda, sürekli oturup konuşmamız gereken ortamlarda çok sıkılır.

Don Juan: Güzeel! aradığımız kan bu işte. Çocuklar dinleyin. Öğrenen Çocuk(Eski Kötü Çocuk) AKSİYON alacağı buluşmalar düzenliyor. Çünkü bir kadını, karşısında İskender Kebap tıkınmasını izleyecek değil. Bu Öğrenen Çocuk(Eski İyi Çocuk) romantik buluşmaları tercih ediyor. Çünkü kendi varlığını hemen masaya serme peşinde. Varını yoğunu karşısındaki kadına dökmek için çırpınıyor! Pahalı buluşmalar ayarlıyor ki maddi olarak ne kadar güçlü bir erkek olduğunu gösterebilsin. Aksiyon alamayacağı buluşmalar ayarlıyor ki dır dır konuşup tüm hayat hikayesini, becerilerini, başarılarını masaya döküp en hızlı biçimde kendisini kadına pazarlayabilsin.

Öğrenen Çocuğun(Eski İyi Çocuk) yüzü kızardı.

Don Juan: Ama sakin ol Öğrenen Çocuk(Eski İyi Çocuk) hemen utanma! Henüz öğreniyorsun hiç bir şey geç değil.

Don Juan:
Evet bu Öğrenen Çocuk(Eski Kötü Çocuk) aksiyon alacağı buluşmalar düzenliyor çünkü karşısındaki hatuna kendini pazarlama ihtiyacı hissetmiyor. Kendi eğlencesini düşünüyor ve karşısındaki kadını tanımaya çalışıyor. Kendine göre uygun bir kadın mı bunu öğrenmek istiyor.

Öğrenen Çocuk(Eski Kötü Çocuk) bir kez daha zafer kazanmışcasına geriye doğru yaslandı.
Bacak bacak üstüne attı.


Don Juan: Evet Öğrenen Çocuk(Eski İyi Çocuk) üzülerek söylüyorum ki bu oyunu da kaybettin. Ama dediğim gibi hiç bir şey geç değil. Yürümeye devam et. Öğrenmeye devam et.

Öğrenen Çocuk(Eski İyi Çocuk):
Öğreneceğim Don Juan! Bundan sonra kendimi pazarlama düşüncesini kafamdan sileceğim. Ve AKSİYON içeren buluşmalar düzenleyeceğim. Kızı tanımaya çalışacağım, bana uygun bir kız mı buna bakacağım. Kendimi de daha ilk buluşmadan tamamen kadına açmayacağım.

Don Juan:
Aferin çocuk. Hadi şimdi sizlerle biraz da Cinsel Gerilim hakkında konuşalım.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
(Devam edecek. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin dostlar.)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Üçüncü Ders Geldi: Oyun Parkı Ders - 3 || Cinsel Gerilim ve Arzu

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst