Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Oyun Parkı Ders - 3 || Cinsel Gerilim ve Arzu

Önceki Dersler
Oyun Parkı Ders - 1 || Oyun Teorisi Yoksa Ne Var?
Oyun Parkı Ders - 2 || Buluşmalar Hakkında

Cinsel Gerilim ve Arzu

Don Juan hiç beklemeden direkt söze girdi.

Don Juan: Cinsel gerilim çocuklar. Cinsel gerilim(Sexual Tension) her şeydir. Türk dizi sektörünün de en sevdiği şeydir bunu kullanmak. Romantik filmlerde yaşadığınız heyecanın adıdır cinsel gerilim.

Don Juan:
Güzel bir histir gerçekten de. Hatta öyle cinsel gerilim anları vardır ki aranızda bu olayın geçtiği bir kadın ile s*x yapıyor olsanız bu kadar heyecan hissetmeyebilirsiniz. Bu bir nevi üreme dürtüsünün yarattığı dalgadır.

Öğrenen Çocuk öne atıldı.

Öğrenen Çocuk: Peki iki kişinin arasında bir cinsel gerilim oluşturmanın formülü nedir?

Don Juan:
Bu soruyu cevaplamadan önce size şundan bahsetmek istiyorum çocuklar. Sizce bir erkek, bir kadına olan arzusunu belli etmeli mi? Etmeli ise nasıl etmeli? Etmemeli ise neden etmemeli? Evet cevapları alalım.

Öğrenen Çocuklardan birisi parmak kaldırdı.
Don Juan çocuğa söz hakkı verdi.

Öğrenen Çocuk: Bence kadına olan arzusunu belli etmemeli. Çünkü niyetini hemen belli etmiş olur.

Don Juan:
Niyetini belli etmesi kötü bir şey mi?

Öğrenen Çocuk: Değil mi?

Don Juan: Ne yapmalı o zaman? Bir iyi çocuk gibi sinsi yollar mı denemeli? Tatlı arkadaşı(!) mı oynamalı? Kızın etrafında dönen bir uyduya mı dönüşmeli?

Don Juan: Evet başka cevabı olan var mı?

Bir başka Öğrenen Çocuk söz istedi.
Don Juan sözü çocuğa verdi.

Öğrenen Çocuk: Evet doğru söylüyorsun Don Juan. Arzusunu belli etmeli.

Don Juan:
Peki nasıl belli etmeli?

Öğrenen Çocuk:
Ona hediyeler alarak, ona şiirler göndererek, ona çikolatalar alarak, ona sürprizler yaparak. Arzusunu GÖSTERMENİN türlü türlü yöntemleri olabilir yani.

Don Juan: Sanırım kusacağım çocuklar.

Don Juan yanındaki çöpe doğru eğildi ve
öğürerek oraya kusmaya başladı.

Don Juan: Elimdeki kağıtları tutun çabuk. Öğğykkkk!

Kusması bittiğinde, lavaboya gidip temizlenip geri geldi.

Don Juan: Bak oğlum evladım. Bir daha böyle şeyler duymayayım ağzından.

Don Juan: Evet çocuklar başka bir fikri olan? Ama lütfen daha fazla zorlamayın beni. Midem bom boş zaten.

Öğrenen Çocukların hiçbirinin bir fikri yoktu.

Don Juan: Bakın çocuklar. Bir kadına olan arzunuzu belli etmeniz yanlış bir şey değildir. Bu karşınızdaki kadına amacınızı ve aradığınız şeyin ne olduğunu baştan göstermektir. Böyle davranmanız bir iyi çocuk gibi arkadaşı oynayarak zaman kaybetmenizi önleyecektir. Arzunuzu belli ettiğiniz bir kadın size olan cevabını davranışlarıyla gösterecektir.
İlgisi olmayan hatunu geçeceksiniz. Vakit kaybetmeyeceksiniz.
İyi çocuk gibi arzunuzu gizleyip sinsi planlar içinde kıza arkadaşı(!) oynarsanız hem uzun bir vakit kaybı yaşarsınız hem de arkadaşı oynadığınız için "Bak ben sana arkadaşça yaklaşıyorum, ben sadece bir arkadaşım!" demiş olursunuz. Doğal olarak kadının sizi arkadaş olarak görmemesi için elinde başka bir neden bulamaz.

Don Juan:
Arzumuzu kadınlardan saklamanın yanlış olduğunu öğrendik. Peki arzumuzu bir kadına nasıl HİSSETTİRİRİZ?

Öğrenen Çocuklar Don Juan'ı tekrar kusturmak istemediklerinden çenelerini sıkı sıkı kapadılar.

Don Juan: Hadi ama! Cevap çok basit çocuklar. İyi çocuk gibi hediyelere, şiirlere, çikolatalara gerek yok. Bir kadına arzumuzu HİSSETTİRMENİN en iyi yolu ona CİNSEL olarak yaklaşabilmektir. Bir erkek arzu duyduğu kadına arzusunu bakışlarıyla, ses tonuyla, hareketleriyle HİSSETTİRİR. Bakın HİSSETTİRİR diyorum GÖSTERİR demiyorum. İyi çocuk arzusunu somut şeylerle kadına GÖSTERMEYE çalışıyor bu yanlış. Biz arzumuzu hissettiriyoruz somut şeylerle göstermeye çalışmıyoruz! Merak etmeyin karşınızdaki kadına arzunuzu hissettirdiğinizde, aklı başında her kadın bunun ne anlama geldiğini bir km öteden anlayacaktır. Arzunuzu algılayan ve SİZE İLGİSİ olan bir kadın buna karşılık, cevap olarak size YEŞİL IŞIK yakacaktır. YEŞİL IŞIK aramanın bir tekniği veya taktiği yoktur. SEZGİLERİNİZE GÜVENİN. Benim Androjen Fabrikasında güvendiğim gibi. İlgisi size yetersiz gelen hatunu ise hiç vakit kaybetmeden eleyin.

Don Juan:
Hatun YEŞİL IŞIK yaktıysa ne mi olacak?

Don Juan: BOOM! İşte orada CİNSEL GERİLİM başlar çocuklar. Kadınlar baştan aşağı CİNSELLİK dolu canlılardır. Sizden tek istedikleri de sizin ERKEK BENLİĞİNİZ VE CİNSELLİĞİNİZ. Emin olun hiç bir teknik - taktik, çikolatalar, pastalar, romantik ortamlar değil. Rahat olun! Çünkü çoğu işi, Doğa Ana CİNSEL SEÇİLİM MEKANİZMASI ile sizin için halledecek.

Don Juan:
Eğer anlaşıldıysa hiç vakit kaybetmeden bir sonraki konumuza geçelim. Bir sonraki konumuz yeni icadım Next Machine üzerine olacak.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
(Devam edecek. Yorumlarınızı esirgemeyin dostlar.)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Dördüncü Bölüm Geldi: Oyun Parkı Ders - 4 || Next Machine
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
EFSANE YAZI OLMUŞ ELİNE SAĞLIK

Aq bana eski good boy günlerinihatırlattı

JohnnyBravo

Forumdan Uzaklaştırıldı
Don Juan: Bakın çocuklar. Bir kadına olan arzunuzu belli etmeniz yanlış bir şey değildir. Bu karşınızdaki kadına amacınızı ve aradığınız şeyin ne olduğunu baştan göstermektir. Böyle davranmanız bir iyi çocuk gibi arkadaşı oynayarak zaman kaybetmenizi önleyecektir. Arzunuzu belli ettiğiniz bir kadın size olan cevabını davranışlarıyla gösterecektir.
Eminim ki bunu okuyunca direkt 'selam numaranı versene sonrada sevişiriz' moduna girecek bir yığın insan var buralarda.Böyle şeyler yapmayın beyler.Don Juan çocuklara daha detaylı ve örnek vererek öğretebilirmiş.Bir kıza gidip direkt 'selam numaranı versene' demek genel olarak işe yaramaz.Çalışmaz demiyorum ancak başarı oranı çok düşüktür.Kız gergindir , sizi tanımıyordur(neden numarasını istiyorsunuz? Seri katil misiniz? Çiğ köfteci misiniz? Abaza mısınız - ki bu en kötüsüdür-?) ve doğal olarak size numarasını vermez.Bir kıza direkt yaklaşımda bulunduğunuz zaman kızla 3-5 dakika muhabbet etmeniz gerekir(bir bahane bulun) .Bu kıza sizin onunla yüzleşmekten korkmadığınızı ve erkek olduğunuzu gösterirken(ayaktayken cenin pozisyonu almadığınızı varsayıyorum) onu rahatlatır.Bu sayede kızın size ilgili olup olmadığını da anlayabilirsiniz , eğer ilgisi yoksa boşverip başka kızlara yazmaya gidersiniz.Numara istemeyi çok iyi ayarlamak lazım , her kızın numarasını istemeyin.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8