Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Oyun Parkı Ders - 4 || Next Machine

Katılım
12 Mayıs 2018
Mesajlar
90
Tepkime puanı
326
Yaş
19
Şehir
Ankara
Önceki Dersler
Oyun Parkı Ders - 1 || Oyun Teorisi Yoksa Ne Var?
Oyun Parkı Ders - 2 || Buluşmalar Hakkında
Oyun Parkı Ders - 3 || Cinsel Gerilim ve Arzu

Next Machine

Öğrenen Çocuklar bir konferans salonunda toplanmıştı.
Don Juan, yazılımının ve tasarımının tamamen kendisine ait olduğu bir makine tasarlamış ve tanıtımını yapmak için çocukları buraya çağırmıştı.
Don Juan'ın tanıtacağı makine Next Machine idi.

Don Juan sahneye çıktı ve büyük bir alkış tufanı bütün salona yayıldı.

Don Juan: Sevgili çocuklar! Bugün buraya sizleri, tasarımı ve yazılımı tamamen bana ait olan bir makineyi sizlere tanıtmak için çağırdım. Bu makine öyle bir makine ki sizleri zaman kaybından ve kadın uydusu olmaktan kurtaracak. Bu öyle bir makine ki sizlere en uygun eş adayını bulana kadar geniş bir eleme yöntemi uygulayacak. Bu makinenin adı NEXT MACHİNE! Next Machine, beyninize monte ediliyor ve hatunlarla etkileşime geçtiğiniz ilk andan itibaren çalışmaya başlıyor.

Öğrenen Çocuklar alkış tuttular.
Don Juan elleriyle işaret etti ve Öğrenen Çocuklar alkışlamayı yavaşça kestiler.


Don Juan: Pekala sizlerde beyninize bir Next Machine kurmak istiyor olabilirsiniz. Next Machine'i lisanlı olarak kullanabilmeniz için bir şartı yerine getiriyor olmanız gerekmekte. Bu şart BİRDEN FAZLA KADINA YÜRÜYOR OLMAK! Evet aksi takdirde Next Machine'nin deneme sürümünü kullanıyor olursunuz. Deneme sürümü ise bir süre sonra düzgün çalışmamaya başlıyor. Yani bu şartı yerine getirmezseniz eninde sonunda sıçmanız kaçınılmaz. O yüzden sizden tek istediğimiz o ruh ikizim, biricik sevgilim masallarından bir an önce kurtulun ve birden fazla kadına yürüyün.

Don Juan: Pekala Don Juan! Biz bu tek şartı yerine getiriyoruz. Next Machine'yi lisanslı olarak kafamıza da kurduk. İyi de sen bu makinenin nasıl çalıştığını, nasıl kullanıldığını bize anlatmadın? dediğinizi duyar gibiyim. Next Machine çok sert, güçlü ve acımasız çalışır çocuklar. Yani net kararlar alır. Çünkü bu sert, güçlü ve acımasız kararları, kendisine kurulan kişinin kaldıracağını düşünür. Eğer bu makinenin aldığı kararları kaldıracak kapasiteniz yok ise kurmayın. Aksi takdirde canınız yanabilir.

Öğrenen Çocuklar merakla Don Juan'ı izliyor, makinenin nasıl çalıştığını öğrenmek için can atıyorlardı.

Don Juan: Next Machine bir kadınla ilk temastan itibaren çalışmaya başlar. Karşınızdaki kadının sizin hayatınıza, zevklerinize, kafa yapınıza, düşünce sisteminize, espri anlayışınıza ve bunlar gibi çeşitli opsiyonlara uygun olup olmadığını ölçer biçer ve karar alır. Kadın eğer tek bir opsiyondan bile kalırsa NEXT işlemi gerçekleşir. Biraz sert değil mi :)Eğer Next Machine'nin işlemlerini, sert kararlarını kaldıracak kafa yapınız yoksa son kez uyarıyorum kendinize kurdurtmayın!
Don Juan: Bu makine ne istediğini bilen erkekler için tasarlandı. Aradığı nitelikte kadınları direkt olarak seçmeleri için. Kadınları alıp düzeltmeye çalışan, kendi istedikleri şekilde şekillendirmeye çalışan erkekler için değil!

Don Juan:
Hadi sizlere bir kaç örnek olsun diye Next Machine'nin bir kaç karar alma algoritmalarını arkamdaki ekrana yansıtayım. Hepsini değil sadece bir kaçını göstereceğim.

Don Juan elindeki kumandaya bastı ve Next Machine'nin algoritma şeması ekrana yansıdı.

"1. Kadına arzunu hissettirdin ve sezgilerin kadında YEŞİL IŞIK olmadığını söylüyor => NEXT,
2. Kadın senin eğlendiğin, senin beğendiğin şeylerden zevk almıyor, buluşmaların yerlerini sürekli kendi istediği yerler olmasını istiyor => NEXT,
3. Kadın sana saygısız davranıyor veya küfür ediyor=> NEXT,
4. Kadın buluşma teklifini ret etti VE başka buluşma günü belirlemedi => NEXT,
5. Kadının sana olan ilgisi yetersiz görünüyor => NEXT,
6. Kadın hoşuna gitmeyen ve uyardığın bir hareketi, sözü 3 den fazla tekrarladı => NEXT,
7. Kadın senin ailene saygısızlık etti VEYA onlara karşı seni doldurmaya çalışıyor VEYA onlar hakkında kötü konuşuyor => NEXT,
8. Kadın sana mesaj attığında anında geri dönmeni bekliyor. Anında cevap vermediğinde sorun çıkartıyor => NEXT,
9. Sizden daha fazla küfürlü konuşuyor => NEXT,
10. Kadınla olan muhabbetin tek taraflı ilerliyor, kadın sürekli konuşmayı sana yüklüyor, tüm muhabbeti siz sırtlamak zorunda kalıyorsunuz => NEXT,
11. Size bu tür forumlarda satırlarca yazı yazdıracak, dert döktürecek kadar kafanızda yer edindi, canınızı sıktı => NEXT,
..
..."

Don Juan: Evet bu kadar yeter. Eğer tamamını gösterecek olursam bittiğinde buradan cenaze araçlarıyla ayrılırız. Çalışmasının ana mantığını kavradıysanız hiç bir sorun yok. Algoritmanın tamamını ezberlemenin de mantığı yok. Peki fiyatı ne mi? BEDAVA! Tek şartı yerine getiren herkes Next Machine'in lisanslı sahibi olabilir. Hadi durmayın sizde kafanıza bir Next Machine kurun. O, size uygun en iyi hatunu bulmak için tasarlandı. Bulana kadar da durmayacak! Evet çocuklar bu tek şartı sağlayan ve lisanslı bir Next Machine sahibi olmak isteyen herkes sıraya girsin bakalım. Teker teker monte etme işlemlerini gerçekleştirelim.

---------------------------------------------------------------------------------------
(Devam edecek. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin dostlar.)
---------------------------------------------------------------------------------------
Oyun Parkı Final Dersi(5. Ders) GELDİ: Oyun Parkı Ders - 5 || FİNAL || Eğleniyor Musun?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Son düzenleme:
Katılım
22 Aralık 2018
Mesajlar
41
Tepkime puanı
29
Şehir
İstanbul
Yazılarını okuyorum cidden boş değil.Her yeni başlıkta bilgi veriyorsun bildiğimiz şeyleri sürekli önümüze koymuyorsun ve yöntemin de iyi, devamını bekliyoruz dostum, sağlıcakla..
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst