Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Oyun Parkı Ders - 5 || FİNAL || Eğleniyor Musun?

Önceki Dersler
Oyun Parkı Ders - 1 || Oyun Teorisi Yoksa Ne Var?
Oyun Parkı Ders - 2 || Buluşmalar Hakkında
Oyun Parkı Ders - 3 || Cinsel Gerilim ve Arzu
Oyun Parkı Ders - 4 || Next Machine

Eğleniyor Musun?

Öğrenen Çocuk, sokakta beğendiği bir kızın yanına gitti.
PUA makalelerinden gördüğü hazır açılış cümlelerinden biriyle açılışını yaptı.
Kadını detaylı analiz etti, uzun uzun çıkarımlar yaptı.
Neg atmak için uygun zamanı bekledi.
Hazır neg cümlelerinden 2-3 tane serpiştirdi.
Kino yapmayı unuttuğunu son anda fark etti. İki de kino yaptı.
Tüm tuşlara basarak bölümü geçmeye çalıştı.
GEÇTİ DE!
O kızın numarasını almayı BAŞARDI(!).
Koşa koşa Don Juan'ın yanına gitti.
Kapısını heyecanla çaldı ve içeri girdi.

Don Juan: Hayrola çocuk? ikramiye mi kazandın bu ne sevinç böyle? Bu ne heyecan?

Öğrenen Çocuk: Aldım Don Juan! Aldım! Numarasını aldım! BAŞARDIM! Hem de o kadar güzel oynadım ki anlatamam. Sahada tam bir Casanovaya dönüştüm. Negler, kinolar, shit test geçmeler, analizler her şey tam yerindeydi. Beni orada görmeliydin. PUA saçmalıklarını bırakmamızı söylemiştin ama çok işe yarıyor Don Juan?

Don Juan:
Eğleniyor musun?

Öğrenen Çocuk: Anlamadım?

Don Juan: Kadınlara yürürken eğleniyor musun? Bunları yaparken zevk aldın mı?

Don Juan: Ben sana söyleyeyim. Hayır eğlenmedin. Çünkü sen kadınla konuşurken sürekli başka şeyler düşündün. "Numarasını alabilecek miyim?" "Onu yeterince eğlendiriyor muyum?" "Attığım neg işe yaradı mı?" "Saçlarıyla oynuyor bu bir ilgi işareti mi?" "Kino yapsam şu an uygun zaman olur mu?" "Ah bu bir shit test miydi yoksa?"

Don Juan: Aklın hep buralardaydı.

Öğrenen Çocuk başını eğdi...
Don Juan haklıydı ama...

Don Juan: Bak çocuk. Senin kafandaki zehirleri şimdi sayacağım beni iyi dinle. Birinci zehir: Kadınlar ile mutluluğu eşleştiriyorsun. "Bir eksik var hayatımda bunun tamamlanması lazım." "Ah bir kadınım olsa!" diyorsun "Her şey ne güzel olurdu."

Don Juan: Sanki hayatına bir kadın girdiğinde beynin sınırsız mutluluk salgılayacak. Şimdi ikinci zehri söylüyorum: Kadınlarla başarıyı eşleştiriyorsun. "Kızın numarasını aldım başarılıyım." "Kadını yatağa attım artık ben en ihtişamlı alfayım." "Ne kadar çok kadınla yatarsam, erkek ortamlarında o kadar statüm artar."

Don Juan: Ne kadar çok kadınla birlikte olursan ol. Ne kadar çok s*x yaparsan yap. O okulu okumak zorundasın. Yaşamını devam ettirmek için çalışmak zorundasın. Hayatta hiç bir hırsı, hedefi ve hayali olmayan erkekler bu açığını kadınlarla kapatmaya çalışıyorlar. Kadınlar senin annen değiller çocuk. Hayatında açılan açıkların yara bandı da değiller. Bu şekilde bir erkek olursan, kadınlarla olan ilişkilerin de saçma salak bir hale dönüşür. ERKEK ADAM bir hedef uğruna koşar. Kadınlar ise hedef uğruna koşan erkeğin yoluna yoldaşlık ederler. Eğer senin hedef yolun, HAYAL YOLUN olmaz ise kadınına sana eşlik edeceği hiç bir yol vermemiş olursun. Kadınlar sana eşlik etmek isterler çocuk. Senin yaralarını, eksikliklerini kapatmak değil. Sana bir yol göstermek zorunda da değiller.

Don Juan:
O yüzden ilk önceliğin kendi yaşamını kazanmak olmalı. Kendi yolunu çizeceksin çocuk. HAYAL YOLUNDA, HEDEF YOLUNDA koşarken bu yolda koşmak sana mutluluk getirecek. Mutlu olduğunda işte o zaman sıra kadınlara gelecek. Bu sırayı sakın bozma!

Öğrenen Çocuk:
E ama Kötü Çocuğun bir hedefi, hayali yok. Hayatını bir düzene koymasına gerek kalmadan o kadınları kendine çekebiliyor?

Don Juan
: Biz hayatımızı kadınları çekmek için düzene koymuyoruz. Önceden de söylemiştim Kötü Çocuk sadece CİNSELLİĞİNDEN KORKMUYOR hepsi bu. Bunu hayatını düzene koymadan sen de yapabilirsin elbette. Ama bu senin tercihine kalmış. Biz "DAİMA İLERİ!" dedik. Olduğun yerde kalmak senin tercihin. Yolu yürümek, daima ileri gitmek de senin tercihin çocuk.

Öğrenen Çocuk, Don Juan'a atıldı ve ona sımsıkı sarıldı.

Öğrenen Çocuk: Teşekkür ederim Don Juan! Gerçekten. Her şeyin bu kadar basit olduğunu bana kimse anlatmamıştı. Sana ne kadar teşekkür etsem az.

Don Juan: Eğlencene bak çocuk. Ve git hayatını kazan. Emin ol kadın-erkek ilişkileri hakkında saatlerce konuşmaya, binlerce sayfa makale yazmaya hiç gerek yok. Her şey bu kadar basit işte.
ŞİMDİ GİT VE OYUN PARKINDA DOYA DOYA EĞLEN!

-SON-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(Dostlarım bu yazı dizisinin de sonuna geldik. Üzülerek söylüyorum ki bu buraya yazdığım SON YAZI DİZİSİ olacak. İsteğiniz üzerine yazı dizilerimin hepsini bir PDF altında topluyorum ve kitap haline getiriyorum. PDF kitabı burada yayınlayacağım. PDF özel bir yazı dizisi daha yazacağım. Yani PDF'i okurken burada okuduğunuz yazı dizilerim dışında bir yazı dizisiyle daha karşılaşacaksınız. Şimdilik bu bir veda sayılmaz ama buraya girdiğim son yazı budur. Fakat burada aktif olmaya devam edeceğim. Özel olarak sormak istediğiniz bir şeyler olursa yazmaktan asla çekinmeyin. Onun dışında yorumlarınızı esirgemeyin dostlar. Kalın sağlıcakla.)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8