Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Oyunu Elden Bırakmamın Sonuçları

Merhaba dostlar.Bugün size çok güzel bir kadınla aramda geçen ilişkide başımdan geçenleri anlatmak istiyorum.Siz siz olun benim yaptığım hataları yapmayın.

Yaklaşık 1-2 ay öncesine kadar yeni bir komşu taşındı hemen bizim karşıya.Kızıda görseniz böyle fiziği 10 üzerinden 10 boy desen 170'lerde renkli gözlü bir kız.Ben bunu gözüme kestirdim.Bir gün dışarıda komşularla oturuyorlardı kızda ilk defa çıkmış kimseyi tanımadığı için hemen gittim orada bir tanıştım.Tr'nin en iyi ünilerinden birinde okuduğunu öğrendim.Gerçekten kaliteli bir kızdı ve ben afallamıştım.Daha önceki ilişkilerimde 2-3 manipulasyon ile sevgili olabileceğim kızlar varken bu sefer karşımda hem kaliteli hem güzel bir kız vardı.Düşünce yapımın nerelere gittiğini şimdiden anladınız değilmi? Birinci hata:Kızı fazla gözünde büyütmek.Evet malesef bu tuzağa düşüyordum başlarda allahtan fazla bir iletişimimiz yoktu o aralar.Çünkü birini gözünüzde fazla büyütürseniz ona muhtaç davranıyorsunuz arkadaşlar.Kızlarda muhtaçlığın kokusunu aldığı anda gözünde değeri 0'a düşer.Neyse git gide daha yakınlaşmaya başladık bize geliyordu sürekli kahve içiyorduk beden dili ve göz temasını koruyordum.Ama bir kere muhtaç izlenimini vermiştim.Bundan kurtulmalı alternatiflerimin olduğunu bilmesi lazımdı.Hemen instagramda kızlarla resim atmaya başladım.Tabiki akşamı hemen soruyordu o kız kimdi sevgilinmi falan ağzımı yokluyor.Gülüp geçiyorum ama sevgilimin olmadığınıda söyledim.Öteki gün telefonla uygulama gösterme ayağına kino yapmaya başladım.Ellerini okşuyorum yavaş yavaş göz teması çoğaldı ve o gün öpüştük.Kız gerçekten güzeldi ve yüzlerce erkek yazıyordu(200k zengin hesaplar bile).Benim bir farkım olmalıydı.Bu kızı duygu seline sokmam lazımdı.Bir gün çok yakınken diğer gün başka kızlarla takılıyordum.2 gün çok samimiysek öteki gün tanımıyormuş gibi davranıyordum.O 10 üzerinden 10 olan kız bana hayranlıkla bakıyordu arkadaşlar bunu hissedebiliyordum.Bir yere gittiğim zaman kıskançlık krizlerine giriyordu.Unutmayın kıskandırmak her zaman iyidir.Bu arada ben her sabah koşumu yapan sorumluklarını yerine getiren kitap okuyan biriyim bu aralar boş adam değilim yani.Neyse ikimizde şehir dışına gidecektik geçici ben ankara o izmir sarıldık gittik.(Bu noktada birkaç şey söylemek istiyorum kıskandırmanın bokunuda çıkarmayın beyler gece klubünde twerk yapan kızları hikaye yapmıştım aramız baya açıldı)

Her gün saatlerce telefonla konuşuyorduk.Benim yapacağım pek birşey olmadığı için sürekli araşıyorduk.İkinci hatam:Meşgul bir adam olmaktan çıkıp tamamen boş olmak ve kıza muhtaç tavırlar sergilemek.Uzatmıyorum ikimizde şehrimize geri döndük ama ben kendimi ilişkiye o kadar kaptırmıştımki diğer kızlarla takılmıyordum.Sürekli beraberdik.Sporuda bıraktım sigara alkol içiyorduk ikimizde paso sevişiyorduk.Ve o kadar çok vakit geçiriyordukki ben gözümde tanrılaştırdığım kızdan inanılmaz derecede sıkıldım.Tabiki o da benden sıkılmıştır illaki.Tüm gün evde oturan başka kızlarla takılmayan sporu bile bırakan bomboş bir adama dönüştüm.O bana hayranlıkla bakan kız şimdi iğrenerek bakıyor her ne kadar belli etmesede :D.Bunların üstüne kız bana sevgilisi olduğunu söyledi.Amınakoyim o kadar şey yaşarken sevgilisi varmış mevzuya bak.Son durum ne diye soracak olursanız kızdan cidden hoşlanmıyorum ama minicik şortuyla hergün bizde bazen enseme kadar doluyorum malum no faptayiz birde.

Kısaca yapabileceğiniz en en büyük hata kızı hayatınızın merkezine koymaktır beyler.İnanın en güzelinden bile sıkılıyorsunuz.O yüzden uzun ilişki yapacaksınız kendi kriterlerinizi belirleyin.Yaptığınız işleri ,Oyunu elden bırakmayın arkadaşlar.Gerçekten kızlar gelip geçici bir şey biz erkekler gözümüzde çok fazla büyütüyoruz.Ha bu kadar vakit geçirdiğim kızdan ayrılınca duygusal boşluk olmadımı oldu evet acı çektim.Bundan kaçmakta tamamen saçmalık bütün duygularınızı kabullenin arkadaşlar sadece uzatmayın.Okuyan kardeşlerim umarım benim yaptığım hataları yapmaz.İyi forumlar

Dostum selam öncelikle güzel yazıydı ve ben de seninle aynı durumu yaşadım.
(Karantina dönemlerine tabi) oyuna geri dönmek için herhangi bir motivasyonum veya bir moralim yok, oyuna geri dönme işini Sen nasıl başardın peki? bu arada ayrılalı 4 ay falan oldu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8