Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Oyun'u nasıl nereden öğrenebilirim?

malum zaman bol. oyunu öğrenmek istiyorum erkek adam sitesindeki oyun bölümünü okusam öğrenebilir miyim? ya da neil'in kitabını mı okumak gerekiyor?

Son düzenleme:
Zibilyon tane makale var burada hepsini okumaya çalış çoğu makale sahibi silmiş yazılarını ama altın olanlardan çoğu duruyor.

malum zaman bol. oyunu öğrenmek istiyorum erkek adam sitesindeki oyun bölümünü okusam öğrenebilir miyim? ya da neil'in kitabını mı okumak gerekiyor?
Zibilyon tane makale var burada hepsini okumaya çalış çoğu makale sahibi silmiş yazılarını ama altın olanlardan çoğu duruyor.
Kız tavlamak için zibilyon tane makale okumana gerek yok. Forumdaki seçilmiş konuları okusan yeterli olur.

Kız tavlamak için zibilyon tane makale okumana gerek yok. Forumdaki seçilmiş konuları okusan yeterli olur.
Kız tavlamak için oku demedim ki ben sadece bir sürü yararlı makale var. Genel kültür açısından, perspektif açısından kuşçubaşının yazıları çok kaliteli mesela.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8