Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Oyunun kuralları Gün 1-30 arası

Katılım
7 Haziran 2018
Mesajlar
56
Tepkime puanı
34
Yaş
20
Şehir
İstanbul
Beyler şöyle bir şey başlatıyorum şimdi başlayanlar vardır dün bd38db attığı kitaba (oyunun kuralları) herkes başlıyor bugün saat 12 de atmaya gün 1 deki olayları ben tamamladım atıyorum o yüzden 30 gün boyunca her akşam buraya atalım. Hem güzel bir etkinlik olur hemde motivasyon gelir.

Sabah kalktım yaptım kahvaltıyı bindim minibüse ilk gün kolay zaten direk minibüsteki abiye dedimki abi dün bir maç vardı televizyonda kimle kim arasındaydı ya dedim dedi ben ilgilenmiyorum falan dedi ama alışkın değil sırıtıyor mırıtıyor kendinden geçti adam garip garip hareketlerde bulunuyo utandı anlamsızca.

İndim minibüsten bu sefer bir seyyar ayakkabı satıcısına dedim abi bir derdim var moralim bozuk derdime derman bul dedim dedi nooldu falan dedim sevgilimin çekmecesinden eski sevgilisinin fotoğrafını buldum ne yapabilirim yol vereyim mi adam direk ver gitsin demeye başladı anlattı biraz 5 yıllık sevgilisi varmış arkadaşıyla yakalamış (inanmadım).

Sipariş götürüyordum dedim aynı açılışla bir abiye daha biraz anladı ama türkçesi bozuktu dedi anladım üzüldüm ama başıma hiç gelmedi geçmiş olsun dedi
bende geçirenler sağolsun dedim gülüştük falan ben yoluma baktım.

Yine sipariş götürüyorum 2 kişilik kız grubu gördüm dedim soğutmayayım gelince açarım böylelikle görevi tamamlarım (bahane değildi soğursa patron götüme sokar o siparişi) gittim geldim direk yaklaştım dedim benim bir derdim var yardımcı olun baktı anlamsızca dedim aynı şeyi yine dedi banane bana niye anlatıyorsun (haklı ne diyeyim şimdi buna niye anlatıyorum) yanındaki kız hiç konuşmuyo çirkin olanda bir özgüven bir özgüven anlatamam keşke orada konuşmayan kızla sohbet etmeye çalışsaydım ama içim ısınmaya (hani kötü bişey yaparsında bir iş gelmesinden korkarsın başına aynı öyle) başladı bana bir yol gösterin dedim hiç istifimi bozmadan, dediki karşına alıp konuşabilirsin işte ne bileyim ona sor neden bulunuyo falan dedi dedim saol diye döndüm iş yerine gittim.

YİNE YAZIM KURALLARINI YOK ETTİM LANET OLSUN
 
Katılım
15 Haziran 2018
Mesajlar
229
Tepkime puanı
257
Şehir
Kayseri
Sabah durakta beklerken ve gün içinde 5 kızla konuşup aksesuarlarım hakkında fikir alıcam hiçbir beklentiye girmeden. Kayseri olduğundan büyük ihtimalle tersleyen olur 1-2 tane onlara da eğer kaşlarını çatmadıysa ve öküz ses tonuna geçiş yapmadıysa, neglemek amaçlı p*ç gülüşüyle "Aksesuarlardan anlayan birine benziyorsun sanmıştım, keşke önce söyleseydin Suriyeden geldiğini." derim.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst