Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Oyunun kuralları Gün 1-30 arası

Beyler şöyle bir şey başlatıyorum şimdi başlayanlar vardır dün bd38db attığı kitaba (oyunun kuralları) herkes başlıyor bugün saat 12 de atmaya gün 1 deki olayları ben tamamladım atıyorum o yüzden 30 gün boyunca her akşam buraya atalım. Hem güzel bir etkinlik olur hemde motivasyon gelir.

Sabah kalktım yaptım kahvaltıyı bindim minibüse ilk gün kolay zaten direk minibüsteki abiye dedimki abi dün bir maç vardı televizyonda kimle kim arasındaydı ya dedim dedi ben ilgilenmiyorum falan dedi ama alışkın değil sırıtıyor mırıtıyor kendinden geçti adam garip garip hareketlerde bulunuyo utandı anlamsızca.

İndim minibüsten bu sefer bir seyyar ayakkabı satıcısına dedim abi bir derdim var moralim bozuk derdime derman bul dedim dedi nooldu falan dedim sevgilimin çekmecesinden eski sevgilisinin fotoğrafını buldum ne yapabilirim yol vereyim mi adam direk ver gitsin demeye başladı anlattı biraz 5 yıllık sevgilisi varmış arkadaşıyla yakalamış (inanmadım).

Sipariş götürüyordum dedim aynı açılışla bir abiye daha biraz anladı ama türkçesi bozuktu dedi anladım üzüldüm ama başıma hiç gelmedi geçmiş olsun dedi
bende geçirenler sağolsun dedim gülüştük falan ben yoluma baktım.

Yine sipariş götürüyorum 2 kişilik kız grubu gördüm dedim soğutmayayım gelince açarım böylelikle görevi tamamlarım (bahane değildi soğursa patron götüme sokar o siparişi) gittim geldim direk yaklaştım dedim benim bir derdim var yardımcı olun baktı anlamsızca dedim aynı şeyi yine dedi banane bana niye anlatıyorsun (haklı ne diyeyim şimdi buna niye anlatıyorum) yanındaki kız hiç konuşmuyo çirkin olanda bir özgüven bir özgüven anlatamam keşke orada konuşmayan kızla sohbet etmeye çalışsaydım ama içim ısınmaya (hani kötü bişey yaparsında bir iş gelmesinden korkarsın başına aynı öyle) başladı bana bir yol gösterin dedim hiç istifimi bozmadan, dediki karşına alıp konuşabilirsin işte ne bileyim ona sor neden bulunuyo falan dedi dedim saol diye döndüm iş yerine gittim.

YİNE YAZIM KURALLARINI YOK ETTİM LANET OLSUN

Herkesin ayrı konu açması güzel olmaz bence 1 kişi konu açsın diğerleri altına yazsın

Sabah durakta beklerken ve gün içinde 5 kızla konuşup aksesuarlarım hakkında fikir alıcam hiçbir beklentiye girmeden. Kayseri olduğundan büyük ihtimalle tersleyen olur 1-2 tane onlara da eğer kaşlarını çatmadıysa ve öküz ses tonuna geçiş yapmadıysa, neglemek amaçlı p*ç gülüşüyle "Aksesuarlardan anlayan birine benziyorsun sanmıştım, keşke önce söyleseydin Suriyeden geldiğini." derim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8