Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

OYUNUN KURALLARI Gün 3

GÖREV 1 Mağraadamının hijyen netodunu uygulayın:
sıradaki görev huzursuz olmanıza yol açabilir.Ve kesinlikle iyi birşeydir.Sebebini yarınnet bir şekilde anlayacaksınız ama şimdilik
bu gün duş yapmayın
bu gün traş olmayın
büyük olasılıkla kimse fark etmeyecektir insanlar kendi dış görünümlerini dert etmekle meşguldürler.Fark ederlerse onlara bir iddia kazanmaya çalıştığınızı yada deodoran endüstrisi için kapsamlı bir çalışmaya katıldığınızı söyleyin.
GÖREV 2 Özgüvenle Konuşun
aynanın karşısına geçin bir makaleyi telefonunuza sesli bir şekilde okuyarak kayıt yapın
GÖREV 3:Bay Sinemafon'u Bulun:
Bu günkü saha çalışması için evde kalacak ve sadece sesinizi kullanacaksınız Sizin göreviniz rastgele bir numaraya telefon edip 'Bu gece bir film izlemek istiyorum.Acaba yakın zamanda izlemiş olduğunuz iyi bir film tavsiye edebilirmisiniz ?
eğer hattın diğer ucundaki kişi tereddüt eder ya da bunun bir şaka olup olmadığını sorarsa ona ciddi olduğunuzu söyleyin.Kullanabileceğiniz sihirli bir sözcük vardır ÇÜNKÜ.
önceki günlerin görevleri basit olduğu için yazmadım bundan sonraki günlerin hepsini yazmayı düşünüyorum aynı zamanda uygulamayı sizde benimle birlikte uygulayarak tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz

Bu kitabın pdf si varmı dostum bu arada daha çok yazarsan buraya iyi olur

Buradaki en zor görev rastgele telefon çevirip bu soruyu sormak.Ben 3 görevi de bu gün tamamladım bir sürü telefon numarası çevirdim.Numaralar ya kullanılmıyor ya da cevapsız kalıyordu ama pes etmedim ilk birkaç aramada terslendim baya telefondaki erkekti tersleyen istemeye istemeye bir filim adı verdi tam olarak hatırlamıyorum filimin adını ikincisi yine bir adamdı bu sefer ilkinin aksine daha da fazla terslendim kimsin sen falan dedi uzatmadım özür dileyip kapattım üçüncüde bir teyze çıktı neyse başarısızlıklar devam etti ama pes etmedim dediğim gibi en sonunda ikinci öneriyi aldım.Daha sonra numara çevirmekten usandığım için süperonline müşteri hizmetlerini arayıp sordum şaşırsalarda cevap verdiler daha sonra kendi grubumuzdaki elemanları aradım zaten 3 tane tavsiye ile görevi tamamlamıştım ancak biraz makara yapıyım dedim soruyu sorduğum gibi kahkalar patladı :D kim olduğumu sordular sonra oyunun kuralları dimi dediler ordan devam ettik öyle bu günde bunları tecrübe ettim.Türkiye de yaşayan insanlar gerçekten içlerine çok kapanıklar yabancılara karşı iyi davranılmadığı aşikar

kitap ne anlatıyor söyleyebilir misin?
Kitapta 30 günde randevu kapma challenge var tabi nlp bilgilerine deyiniyor.Her gün farklı görevleri var. sana rutinleri(Rutin diğer puaların kullandığı sihirbazlık oyunu söz cümleleri vb şeyler.) öğretiyor. Güzel bir kitap.

Şansıma bana en yakın (30 dk) Vialand d&r ye gidip son kitabı almıştım. Dedikleri gibi kitap bulunmuyor. Talep az bence. Bizim türk milleti kızlarla ilişkinin kitabını okumam diye tribe girmişlerdir. Almazlar aq. Alacaklara tavsiyem internetten sipariş verin ha bu arada görevler biraz taşak gerektiriyor kimse oturduğu yerden bişey kazanamaz zaten

beyler tavsiyem kitabı bir solukta okuyup hata yapmayın gün gün okuyun ve kesinlikle o görevi yapın basit gelse bile yapın geçiştirmeyin yoksa zaman kaybedersiniz doğru an gelmeyecek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8