Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

OYUNUN KURALLARI GÜN 4

GÖREV 1 : Uyanır uyanmaz duşa koşun en sevdiğiniz yüksek tempolu şarkıyı koyun ve yüksek sesle çalın.Duş yapın şampuanlanın ve iyice sabunlanın.Dilerseniz iki kere banyo yapın.Ve ola ki eğiliminiz varsa mastürbasyon yapmayın.
Vücudunuza kokulu bir şeyler sürün:nemlendirici pudra veya hafif kolonya.Ağzınızı gargara ile çalkalayın.Kendinizi iyi hissettirecek ve güzel kokmanızı sağlayacak her ne varsa.Temiz güzel kıyafetler giyin.Kendinizi çok zengin hissetmelisiniz.Şimdi aynda kendinize bakın ve şunu diyin.
'Sen harikasın.İnsanlar seni seviyor,sana saygı duyuyorlar,Karizma,cazibe ve zarafet yayıyorsun.Kalabalığın içinde göze çarpıyorsun.Seninle konuşmak tam bir ayrıcalık.Ve sen dünyanın sahip olduğu her şeyin en iyisini hak ediyorsun.Her şey orada,bekliyor.
GÖREV2:Bu görev randevulaşabileceğiniz kadınlarla tanışacağınız ilk gündür.Bu hamleleri evden temiz,pirüpak bir şekilde kendinizi iyi hissederek çıktıktan sonraki ilk fırsatta yapmalısınız
Göreviniz:Üç kadından havalı erkek giysileri satan bir mağaza tavsiye etmelerini isteyin.Üç kadına yaklaşıp bir mağaza tavsiyesi aldığınızda görev tamamlanmış olur yahut tek tek.
NOT:Kesinlikle kimseye arkadan yaklaşmayın önlerine geçin ve arkanızı dönün yahut direkt üstüne gidin ancak yollarını kesmeyin gidermiş gibi bir izlenim verin kino yapmayı deneyin
GÖREV 3:Bu görevden sizden istediğim duruşunuzu düzeltmek.Kambur durmayın kesinlikle bunu yazarken ben de öyle durduğumu fark ettim ve hemen düzelttim kıçınızı geriye atın ölmezsiniz.

Dun yazdiklarini bugun uygulamaya koydum basligi sonradan gordugum icin su an dus filan almadim saclar daginik sekli bozuk ☺ bunu da yarin uygulamaya alirim artik

Evet beyler şuan sahadayım herşey gayet yolunda ilerliyor otobuse binmeden kızlı erkekli bir gruptan yol sordum daha sonra otobüse binince iki turistin kart yoktu paralarının da bozulması gerekiyordu aldım parayı havaya kaldırıp gür bir sesle bozabilecek birileri varmı diye sordum daha kart olayını çözünce teşekkür ettiler ardından başka bir turist kız (ablam yaşında)göz göze geldik. tabi öncesinde eli elime çarptı daha sonra yine göz göze geldiğimizde p*ç gülüşümü yaptım.inince ilk gördüğüm 3lü kız grubuna yaklaştım ve mağaza tavsiyesi istedim H&M e gitmemi önerdiler ben de buralarda nerede bulabileceğimi sordum yabancı olduklarını söylediler kaba bir tarif yaptılar ama.muhabbeti devam ettirmek istemedim çünkü tiplerini beğenmemiştim ha nasıl devam eder diye soracak kişiler olursa söyliyim hımm bende yeni taşındım buraya şuradan geldim gibisinden bir giriş yapardım ve buralarda hiç arkadaşımın olmadığını söylerdim numaralarını alıp ayrılırdım yahut nereye gidiyorlardı gelip gelemeyeceğimi sorardım.
Evet biraz kenara çekilip bankaların birinde oturmaya başladım hava sıcak baya o yüzden kızların yarısından fazlası dışarı çıkmıyor.En sonunda bir grup gördüm ilk başta tereddüt ettim onlar ilerlemeye devam etti birkaç saniye sonra kendime geldim ve arka sokaktan önlerine çıkmayı planlayarak koşmaya başladım dolandım kaybetmiştim biraz oturup dolanmaya başlayınca tekrar gördüm ve tereddüt etmeden yanlarına gidip açılışı yaptım amacım sadece tavsiye almaktı H&M e gitmemi önerdi bu grup ta gerçekten ülkemizdeki kızların bu dandik markalardan başka bildiği mağaza yok ha kötü değiller ancak artık bunlar da sıradan olmaya başlıyor bu kıyafet konusuna daha sonra bir makale de değinicem.Kızlara beni tavsiye ettikleri yere kadar gelmelerini söyledim o arada konuşmaya başladık kesinlikle konuşmanın başında hangi okul vs nerde oturuyorsun diye sormadım neg ile başladım öncesinde onları ikna etmek için bu şehire yeni taşındığınımı etrafı bilmediğimi söyledim varış noktasına geldik ne yapmaları gerektiğini onlar da tam bilemedi işte şurası dediler ben de kaybolursam ne yapayım filan dedim numara almak için ama daha sonra vazgeçtim çünkü yakından beğenmedim üçünü de benim için fazla iyi değillerdi devam ettirebilirdim ama canım istemedi neden bilmiyorum

Evet beyler şuan sahadayım herşey gayet yolunda ilerliyor otobuse binmeden kızlı erkekli bir gruptan yol sordum daha sonra otobüse binince iki turistin kart yoktu paralarının da bozulması gerekiyordu aldım parayı havaya kaldırıp gür bir sesle bozabilecek birileri varmı diye sordum daha kart olayını çözünce teşekkür ettiler ardından başka bir turist kız (ablam yaşında)göz göze geldik. tabi öncesinde eli elime çarptı daha sonra yine göz göze geldiğimizde *** gülüşümü yaptım.inince ilk gördüğüm 3lü kız grubuna yaklaştım ve mağaza tavsiyesi istedim H&M e gitmemi önerdiler ben de buralarda nerede bulabileceğimi sordum yabancı olduklarını söylediler kaba bir tarif yaptılar ama.muhabbeti devam ettirmek istemedim çünkü tiplerini beğenmemiştim ha nasıl devam eder diye soracak kişiler olursa söyliyim hımm bende yeni taşındım buraya şuradan geldim gibisinden bir giriş yapardım ve buralarda hiç arkadaşımın olmadığını söylerdim numaralarını alıp ayrılırdım yahut nereye gidiyorlardı gelip gelemeyeceğimi sorardım.
Evet biraz kenara çekilip bankaların birinde oturmaya başladım hava sıcak baya o yüzden kızların yarısından fazlası dışarı çıkmıyor.En sonunda bir grup gördüm ilk başta tereddüt ettim onlar ilerlemeye devam etti birkaç saniye sonra kendime geldim ve arka sokaktan önlerine çıkmayı planlayarak koşmaya başladım dolandım kaybetmiştim biraz oturup dolanmaya başlayınca tekrar gördüm ve tereddüt etmeden yanlarına gidip açılışı yaptım amacım sadece tavsiye almaktı H&M e gitmemi önerdi bu grup ta gerçekten ülkemizdeki kızların bu dandik markalardan başka bildiği mağaza yok ha kötü değiller ancak artık bunlar da sıradan olmaya başlıyor bu kıyafet konusuna daha sonra bir makale de değinicem.Kızlara beni tavsiye ettikleri yere kadar gelmelerini söyledim o arada konuşmaya başladık kesinlikle konuşmanın başında hangi okul vs nerde oturuyorsun diye sormadım neg ile başladım öncesinde onları ikna etmek için bu şehire yeni taşındığınımı etrafı bilmediğimi söyledim varış noktasına geldik ne yapmaları gerektiğini onlar da tam bilemedi işte şurası dediler ben de kaybolursam ne yapayım filan dedim numara almak için ama daha sonra vazgeçtim çünkü yakından beğenmedim üçünü de benim için fazla iyi değillerdi devam ettirebilirdim ama canım istemedi neden bilmiyorum
Kanka ben numara almayışını heyecanına veriyorum. Bahane gibi geldi en azından tecrübe olurdu. Mesaj atmak zorunda değilsin keşke bir kaçının numarasını almayı deneseydin ve ne olacağını görseydin. Ama güzel saha tebrik ederim.

Kanka ben numara almayışını heyecanına veriyorum. Bahane gibi geldi en azından tecrübe olurdu. Mesaj atmak zorunda değilsin keşke bir kaçının numarasını almayı deneseydin ve ne olacağını görseydin. Ama güzel saha tebrik ederim.
Kanka kızlar çingene gibi birşey çıktı.Zaten bir ton yalan sıktım şu okula gidiyim mi nasıl diyorum kendi okulum halbuki gitme filan diyorlardı neyse

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8